BIO Pasta do zębów dla dzieci

Pasta do zebów dla dzieci z wyciagiem truskawek i malin (75 ml). Oczyszcza zeby z zanieczyszczen za pomoca drobinek krzemowych.  Zapobiega próchnicy, dzieki zawartosci ksylitolu. Nie zawiera tensydów, fluoru i mentolu. Nieszkodliwa po polknieciu.
Ma delikatny smak i aromat owoców. Kosmetyk w 100% naturalny.
Lavera Basis Sensitive Kids jest calkowicie naturalna pasta dla dzieci. Mozna stosowac ja od momentu pojawienia sie pierwszego zabka. Ma postac delikatnego zelu o owocowym smaku maliny i truskawki. Pasta posiada wlasciwosci umozliwiajace usuwanie czastek zywnosci i plytki nazebnej. Chroni w ten sposób przed ryzykiem tworzenia sie próchnicy. Niektóre skladniki, jak np. ksylitol zapobiegaja produkcji kwasów, które uszkadzaja zeby.
 Pasta dla dzieci zostala stworzona z mysla o pielegnacji pierwszych, mlecznych zabków. Nie zawiera fluoru, ani srodków spieniajacych.
Swiadomy wybór pierwszej pasty do zebów jest wazny od poczatku nauki szczotkowania. Oprócz zakupu odpowiedniej szczoteczki, równie istotny jest zakup bezpiecznej pasty do zebów. Przyjemnosc z mycia zebów dziecka gwarantowana.