3m zatyczki do uszu 1100 do jednorazowego użytku

Zastosowanie 3m zatyczki do uszu 1100 do jednorazowego użytku (Opakowanie: 4 szt.)3m zatyczki do uszu 1100 do jednorazowego użytku (Opakowanie: 4 szt.) poleca się przede wszystkim osobom, które okresowo są wystawione na negatywny wpływ hałasu. Można stosować w przypadku problemów z zaśnięciem, wynikających z hałasu w otoczeniu, np. nocleg przy ruchliwych drogach, drzemka podczas podróży, wysoka wrażliwość na dźwięki podczas zasypiania. Produkt jest również przeznaczony dla osób, którym hałas może przeszkadzać w skupieniu się na pracy lub ważnych zadaniach, np. pracownikom umysłowym, studentom, osobom pracującym z domu. Tymczasowo może być również stosowany przez osoby pracujące w strefie podwyższonego hałasu, jeśli chwilowo nie ma możliwości skorzystania z innej ochrony.Efekt działania 3m zatyczki do uszu 1100 do jednorazowego użytku (Opakowanie: 4 szt.)3m zatyczki do uszu 1100 do jednorazowego użytku (Opakowanie: 4 szt.) skutecznie chroni narządy słuchu przed uszkodzeniem w sytuacjach podwyższonego zagrożenia hałasem. Zastosowanie zatyczek ułatwia również zasypianie w stosunkowo głośnych miejscach, np. hotelach lub mieszkaniach zlokalizowanych przy ruchliwych drogach. Produkt nie tylko pomaga w zasypianiu, ale także zapewnia zdrowy, głęboki sen bez wybudzania się z powodu dźwięków pochodzących z otoczenia. W ciągu dnia skutecznie poprawia możliwość skupienia się na pracy lub nauce dzięki odcięciu od denerwujących, wytrącających z równowagi dźwięków, np. remontu. Dzięki wykorzystaniu miękkiej, hipoalergicznej pianki poliuretanowej aplikacja zatyczek jest bardzo prosta i przyjemna.Skład3m zatyczki do uszu 1100 do jednorazowego użytku (Opakowanie: 4 szt.) zawiera:

Pianka poliuretanowa
Środki ostrożnościProdukt nie powinien być stosowany u osób ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników.Sposób użyciaZatyczki należy umieścić delikatnie w przewodzie słuchowym tak, żeby nie wypadły. Nie należy wpychać na siłę. Po użyciu należy wyrzucić zatyczki. Produkt można użyć tylko jednorazowo, dlatego w przypadku potrzeby ponownego skorzystania z zatyczek, należy zaaplikować nową parę.Dodatkowe informacjePrzed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Produkt jednorazowego użytku. 3m zatyczki do uszu 1100 do jednorazowego użytku (Opakowanie: 4 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/357b2d7401c89397956e63eb3906eb9c74cd72f8.jpg