Abtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu

Zastosowanie Abtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml)Abtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml) to skuteczna pomoc podczas kataru. Stosować w celu złagodzenia podrażnień błony śluzowej nosa, oraz w przypadku jej wysuszenia, oraz przy okazji problemów z oddychaniem wywołanych podrażnieniami bądź opuchlizną śluzówki. Używać w celu złagodzenia negatywnego wpływu suchego powietrza na śluzówkę nosa. Zalecany zwłaszcza w czasie mroźnej zimy i gorącego lata.
Stosować u osób dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia. Efekt działania Abtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml)Abtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml) nawilża błony śluzowe nosa, a także zapobiega ich wysychaniu. Poprzez odpowiednią pielęgnację łagodzi obrzęki i przyśpiesza gojenie się podrażnień. W efekcie Abtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml) zwiększa odporność śluzówek nosowych na infekcje, dzięki czemu odzyskują one pełną zdolność filtrowania wdychanego powietrza pod kątem szkodliwych pyłów i drobin. Abtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml) pozwala odetchnąć pełną piersią! SkładAbtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml) powstał na bazie olejku sezamowego, z dodatkiem witaminy E.Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na olejek sezamowy.Sposób użyciaAbtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml) stosować 3 razy dziennie, przy jednorazowej dawce 1 lub 2 psiknięć do każdej dziurki nosowej.
W przypadku stosowania u dzieci zaleca się ostrożne wprowadzanie aplikatora do dziurki od nosa, aby zbyt mocne psiknięcie nie uszkodziło nie w pełni jeszcze wykształconej śluzówki. EinnahmeAbtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml)PatientenhinweiseAbtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml)SchwangerschaftAbtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml)Dodatkowe informacjeAbtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml)Abtei olejek pielęgnacyjny do nosa w aerozolu (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/355f8554b72a631d8ca2f1c7f3a623d836ae9779.jpg