Abtei olejek z ostu kapsułki

Zastosowanie Abtei olejek z ostu kapsułki (Opakowanie: 30 szt.)Abtei olejek z ostu kapsułki (Opakowanie: 30 szt.) to suplement diety zalecany osobom chcącym wspomóc oczyszczanie wątroby – organu odpowiedzialnego za procesy trawienne i detoksykacyjne całego organizmu. Zawiera naturalny olejek z ostu oraz ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego, znanego ze swoich właściwości pobudzających produkcję żółci. Zalecany w szczególności osobom prowadzącym niezdrową i niezróżnicowaną dietę, obfitującą w tłuszcze nasycone, a także tym, których dieta nie dostarcza wystarczającej ilości witamin i minerałów.
Efekt działania Abtei olejek z ostu kapsułki (Opakowanie: 30 szt.)Wątroba jest centralnym organem detoksykacyjnym i trawiennym organizmu. Służy między innymi do rozkładu substancji obcych, np. leków i alkoholu, a także wspomaga trawienie i wydalanie nadmiernej ilości tłuszczów. W wątrobie magazynuje się również cukier w postaci glikogenu. Abtei olejek z ostu kapsułki (Opakowanie: 30 szt.) łączy w sobie naturalnie oczyszczające właściwości ostu i karczocha zwyczajnego, które wspierają wątrobę w procesach metabolicznych. Wystarczy 1 kapsułka dziennie.SkładZawartość składników w 1 kapsułce:
– olejek z ostu: 300 mg;
– ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego: 200 mg;
– witamina E: 6,7 mg a-TE / 56% RWS.
Pełny skład: olejek z ostu (40,2%), ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego (3-5:1)(26,8%), maltodekstryna, żelatyna, witamina E, żółty wosk pszczeli, dwutlenek tytanu, tlenek żelaza, wodorotlenek żelaza.
Waga netto: 22 g.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Produkt nie zastępuje diagnostyki ani leczenia zaleconego przez lekarza.
Sposób użyciaO ile nie zalecono inaczej, dorośli: 1 kapsułka dziennie z dostateczną ilością płynu.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Abtei olejek z ostu kapsułki (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/b5794e34da36e01df247da4d5106efa553faef5c.jpg