Abtei roztwór soli morskiej do nosa (spray)

Zastosowanie Abtei Roztwór soli morskiej do nosa (spray) (Opakowanie: 20 ml)Suche powietrze, kurz, a nawet zimno może powodować wysychanie błon śluzowych nosa, co z kolei wpływa na trudności z oddychaniem spowodowane bólem i odczuwalnym uczuciem suchości, w szczególności nocą.
Abtei Roztwór soli morskiej do nosa (spray) (Opakowanie: 20 ml) zapewnia długotrwałe nawilżenie nosa, jest łagodny dla błon śluzowych i łatwy w użyciu. Może być bezpiecznie używane przez dłuższy okres czasu.
Efekt działania Abtei Roztwór soli morskiej do nosa (spray) (Opakowanie: 20 ml)Nawilża suchą śluzówkę nosa i wspiera jej regenerację. Odtyka i nawilża nos przez co znacznie ułatwia oddychanie.
W przeciwieństwie do konwencjonalnych aerozoli do nosa, stosowanie szczególnie łagodnego roztworu soli morskiej do nosa jest bezpieczne i nie podrażnia śluzówki. Stężenie soli w roztworze jest podobne do jej zawartości w błonie śluzowej – dzięki czemu Abtei Roztwór soli morskiej do nosa (spray) (Opakowanie: 20 ml) jest bardzo łatwo przyswajany.
Skład 0,9% roztworu soli morskiejSposób użyciaDorośli i dzieci powyżej 2 roku życia : 1-2 psiknięcia do każdego otworu nosowego w miarę zapotrzebowania.Dodatkowe informacjePo otwarciu produkt nadaje się do użytku przez 6 tygodni.
Nie zawiera konserwantów; produkt bez gazu.Abtei Roztwór soli morskiej do nosa (spray) (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/ac1f0238d1fafaeca02f3fef7e5824cd4bbc3740.jpg