Additiva witamina c + cynk kapsułki 300 mg

Zastosowanie Additiva witamina C + cynk kapsułki 300 mg (Opakowanie: 60 szt.)Additiva witamina C + cynk kapsułki 300 mg (Opakowanie: 60 szt.) to suplement diety, który zawiera w składzie witaminę C oraz cynk.

Uzupełnianie niedoborów witaminy C oraz cynku zaleca się szczególnie podczas wzmożonego wysiłku fizycznego, aktywnego uprawiania sportu, intensywnego pocenia, w okresie dojrzewania czy w okresie prowadzenia niewłaściwej diety.

Preparat stosuje się również w celu zapobiegania braku energii, przerzedzonym włosom, łamliwym paznokciom czy zaburzeniom smaku i węchu.Efekt działania Additiva witamina C + cynk kapsułki 300 mg (Opakowanie: 60 szt.)Witamina C jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu, wpływa korzystnie na metabolizm komórkowy, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania mięsni, a także wspomaga regenerację tkanek.

Cynk to istotny pierwiastek śladowy, który jest cześcią wielu enzymów oraz odgrywa kluczową rolę w wielu funkcjach metabolicznych.

SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (1 kapsułka) / % RWS:

Witamina C: 300 mg / 375 %
Cynk: 5 mg / 50 %

Substancje pomocnicze:
żelatyna, celuloza mikrokrystaliczna, szelak powlekający, hydroksypropylometyloceluloza, kwas stearynowy, talk, ryboflawina.

Waga netto: 28 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie, popijając odpowiednią ilością płynu. Kapsułek nie należy rozgryzać.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.Additiva witamina C + cynk kapsułki 300 mg (Opakowanie: 60 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/394e845ee7138ed3c77dbd18d6f5e9e6105f0579.jpg