Akileine krem antyperspirant do stóp

Zastosowanie Akileine krem antyperspirant do stóp (Opakowanie: 50 ml)Akileine krem antyperspirant do stóp (Opakowanie: 50 ml) jest antyperspirantem w kremie, przeciwdziałającym silnemu poceniu i moczeniu się stóp, a także wytwarzaniu nieprzyjemnego zapachu.

Preparat jest odpowiedni dla diabetyków i dzieci powyżej 6 roku życia.Efekt działania Akileine krem antyperspirant do stóp (Opakowanie: 50 ml)Akileine krem antyperspirant do stóp (Opakowanie: 50 ml) reguluje nadmierne pocenie się i zapobiega atakowi grzybów. Zapewnia natychmiastowy efekt: od pierwszego dnia pocenie się stóp maleje o 64 %, a po dwóch tygodniach stosowania aż o 80 %.SkładAqua (Water), Aluminum Chlorohydrate, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol , PEG-75 Stearate, Panthenol, Parfum (Fragance), Silica, Ceteth-20, Steareth-20, Phenoxyethanol, 2-Methyl 5-Cyclohexylpentanol, Undecenoyl Serine/Silk Amino Acid Methyl Esters, Ethylhexylglycerin, Behentrimonium Metholsulfate, Tocopherol.

Pojemność: 50 mlŚrodki ostrożnościJeśli znana jest jakakolwiek alergia na którykolwiek ze składników produktu, nie wolno go stosować.

W czasie ciąży i karmienia piersią należy stosować tylko po konsultacji z lekarzem.

Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia.Sposób użyciaStosować dwa razy dziennie, szczególnie na podeszwy stóp i przestrzenie między palcami.

Po 2 tygodniach stopniowo zmniejszać częstotliwość stosowania.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym, chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci. Akileine krem antyperspirant do stóp (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/1def4a824eaf1f39ecc464a2c0695b6275a5950f.jpg