Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny

Zastosowanie Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny (Opakowanie: 50 g)Męczy Cię nadmierna suchość w gardle? Czujesz suchość w ustach? Nie zwlekaj i już dziś sięgnij po Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny (Opakowanie: 50 g), który szybko zniweluje uczucie suchości w ustach. Żel ma świetną konsystencję, a dzięki temu, że jest na bazie aloesu to ma przyjemny posmak i w sposób delikatny nawilża Twoje gardło. Żel nawilża, ale również działa antybakteryjnie oraz pielęgnacyjne. Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny (Opakowanie: 50 g) możesz stosować kilka razy dziennie, o każdej porze. Zalecany do stosowania na noc – wtedy najbardziej jesteśmy narażeni na wysuszenie błony śluzowej w naszym gardle. Żel ma długotrwałe działanie. Dzięki swoim właściwościom ułatwia również przełykanie. Daje komfort. Nie czekaj i już dziś prześpij całą noc – bez dręczącej i nieprzyjemnej suchości w jamie ustnej. Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny (Opakowanie: 50 g) to świetny żel, który skutecznie nawilży Twoje gardło.

Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny (Opakowanie: 50 g) zapewnia długotrwałą pomoc przy dolegliwościach związanych z suchością w ustach:
lepkość w ustach
pieczenie języka
pękające wargi
drażniąca suchość
kłopoty z żuciem
drapanie w gardle a nawet ból
problemy z mówieniem
problemy z żuciem czy połykaniem
nieprzyjemny zapach z ust
nadmierna suchość w ustach i nieodpowiednia produkcja śliny zwiększa również ryzyko rozwoju próchnicy oraz innych chorób zębów

Efekt działania Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny (Opakowanie: 50 g)Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny (Opakowanie: 50 g) uzupełnia poziom śliny w jamie ustnej, dokładnie nawilżając błonę śluzową. Długotrwałe działanie żelu zapewnia komfort przez wiele godzin, zapobiegając ponownemu przesuszeniu jamy ustnej. Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny (Opakowanie: 50 g) może być również stosowany na noc.
Dodatkowo Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny (Opakowanie: 50 g) zawiera aloes, który odświeża oddech oraz cenne aktywne enzymy, zmniejszające ryzyko rozwoju stanu zapalnego w jamie ustnej.
Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny (Opakowanie: 50 g) nie zawiera alkoholu i mentolu.
Może być bezpiecznie stosowany przez diabetyków oraz jako wsparcie przy noszeniu protez stomatologicznych.
Składwoda oczyszczona, aloe vera, lactopferrin, lizozym, sorbitol, poliakrylan sodu, ksylitol (xylitol) krystaliczny cukier brzozowy, gliceryna, guma ksantanowa, aloes, edta ci 42090Środki ostrożnościW przypadku stwierdzonej nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników zawartych w produkcie nie powinien być on stosowany. Sposób użyciaNie wielką ilość Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny (Opakowanie: 50 g) nałożyć na wacik lub czysty palec a następnie rozsmarować żel w jamie ustnej lub 1-2 cm żelu nałożyć bezpośrednio na język i za jego pośrednictwem dokładnie rozprowadzić produkt. Aldiamed żel do ust i uzupełniania śliny (Opakowanie: 50 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/17ea20fdceb1f151980cae59c1aa24023e868385.jpg