Alfason repair krem do skóry suchej i bardzo suchej

Zastosowanie Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suchej (Opakowanie: 100 g)Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suchej (Opakowanie: 100 g) to produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej.

Krem nie jest perfumowany, nie zawiera barwników ani konserwantów.
Efekt działania Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suchej (Opakowanie: 100 g)Krem hamuje utratę wody przez skórę. Ponadto przyspiesza odbudowę bariery ochronnej skóry, dzięki dostarczeniu odpowiedniej ilości lipidów.

Stosowanie kremu zapewnia długotrwały efekt pielęgnacyjny.SkładCeramid, cholesterol, kwasy tłuszczowe.

Waga netto: 100 gŚrodki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Jak każdy produkt, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.

Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.

Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaZaleca się stosować krem 1-2 razy dziennie (np. wieczorem), aplikując cienką warstwę na suche obszary skóry.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Alfason Repair krem do skóry suchej i bardzo suchej (Opakowanie: 100 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/6bc6ad783cad566ab7e37edc9376b47717f9f76a.jpg