Allergika lipolotio urea

Zastosowanie Allergika Lipolotio Urea (Opakowanie: 500 ml)Allergika Lipolotio Urea (Opakowanie: 500 ml) to balsam do ciała o wysokiej zawartości lipidów w składzie. Preparat może przyczynić się do zniwelowania uczucia swędzenia czy napięcia skóry, szczególnie w przypadku nadmiernego wysuszenia naskórka.
Produkt polecany jest wszystkim osobom doświadczającym problemów z odpowiednim nawilżeniem skóry właściwej i naskórka, także w zimniejszych okresach roku.
Preparat może być stosowany również w przypadku profilaktycznych zabiegów niwelujących nadmierne wysychanie naskórka.
Efekt działania Allergika Lipolotio Urea (Opakowanie: 500 ml)Stosowanie balsamu może wpłynąć korzystnie na odpowiednie utrzymanie wody w warstwach skóry właściwej czy naskórka.
Preparat może zniwelować ryzyko nadmiernego wysychania skóry czy występowania miejscowych przesuszeń, szczególnie w chłodniejszych okresach roku.
Obecne w składzie lipidy mogą przyczynić się do utworzenia na skórze optymalnego filtra blokującego nadmierne odparowywanie wody ze skóry.
SkładSkładniki produktu:
Aqua, Octyldodecanol, Butylene Glycol, Urea,Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Cera Alba, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Magnesium Sulfate, Magnesium Stearate, Lactic Acid, Tocopherol
Objętość netto: 500 ml
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane w tym reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaPreparat należy stosować dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Balsam należy dokładnie wmasować w skórę. Nie stosować w przypadku otwartych ran, stosować bezpośrednio na skórę.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci
Allergika Lipolotio Urea (Opakowanie: 500 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/a58796136c17167269a2aa4b9c9c04c70346b8bc.jpg