Alpecin tonik do włosów z kofeiną

Zastosowanie ALPECIN tonik do włosów z kofeiną (Opakowanie: 200 ml)Kofeina to – jak powszechnie wiadomo – substancja o właściwościach ożywiających i pobudzających. Tak, jak pobudza nas wypicie porannej kawy, tak samo ALPECIN tonik do włosów z kofeiną (Opakowanie: 200 ml) pobudzi do wzrostu nasze włosy, stymulując do działania ich cebulki i podstawy! ALPECIN tonik do włosów z kofeiną (Opakowanie: 200 ml) jest doskonałym produktem zapobiegającym przedwczesnemu wypadaniu włosów, a także stymulującym przyspieszony porost włosów, nawet ponad długość uwarunkowaną dziedzicznie. Świetnie sprawdza się również w przypadku osłabienia cebulek włosowych. Z uwagi na obecność między innymi alkoholu, kwasku cytrynowego i związków acetonu nie nadaje się dla osób o skórze wrażliwej na jakikolwiek z tych składników aktywnych.
Chcesz mieć zdrowe i silne włosy, a może masz problem z wypadaniem włosów? Stosuj kosmetyki firmy ALPECIN!

Efekt działania ALPECIN tonik do włosów z kofeiną (Opakowanie: 200 ml)ALPECIN tonik do włosów z kofeiną (Opakowanie: 200 ml)Przeciwdziała przedwczesnemu wypadaniu włosów. Dzięki aktywnym składnikom wzmacnia cebulki włosów i chroni przed wypadaniem jak również przyspiesza wzrost włosów . Stają się one silne i zdrowe.SkładAqua, Alcohol Denat., Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Menthol, Caffeine, Niacinamide, Zinc PCA, Limonene, Linalool, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Retinyl Acetate
Środki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany.Sposób użyciaStosować po każdym umyciu i wysuszeniu ręcznikiem włosów. Niewielką ilość preparatu wmasować w skórę głowy, nie spłukiwać. Po zastosowaniu może nastąpić delikatne mrowienie skóry głowyDodatkowe informacjeprzedwczesne wypadanie włosów , wyraźnie osłabione cebulkiALPECIN tonik do włosów z kofeiną (Opakowanie: 200 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/d2b4960b46056f54093d84705e612b9c1d14b1ed.jpg