Alpha km mleczko do ciała

Zastosowanie Alpha Km mleczko do ciała (Opakowanie: 200 ml)Alpha Km mleczko do ciała (Opakowanie: 200 ml) jest specjalistycznym kremem do smarowania skóry o właściwościach nawilżających, odświeżających i chłodzących. Stosowanie preparatu może wpłynąć pozytywnie na zniwelowanie ryzyka występowania przesuszeń skórnych.
Preparat polecany jest wszystkim osobom profilaktycznie dbającym o prawidłowe nawilżenie naskórka i skóry właściwej, szczególnie w zimniejszym okresie roku, kiedy skóra jest dużo bardziej narażona na wysychanie.
Produkt może być stosowany także w przypadku występowania drobnych zmarszczek czy linii na cerze twarzy.
Efekt działania Alpha Km mleczko do ciała (Opakowanie: 200 ml)Stosowanie produktu może wpłynąć pozytywnie na odpowiednie nawilżenie skóry całego ciała, a także zniwelować ryzyko występowania podrażnień czy pękania naczynek wynikających z nadmiernego przesuszenia naskórka.
Preparat może potencjalnie zniwelować delikatne zmarszczki czy linie zmarszczkowe pojawiające się w obrębie twarzy, a także przywrócić skórze odpowiednią elastyczność.
Używanie mleczka może przyczynić się do zniwelowania problemów łuszczącego się naskórka na ciele.
SkładCzęściowy skład produktu: mleczan amonu 10%, kwas jabłkowy / glikolowy 1,6%, bio ceramid III 0,10%, zawartość tłuszczu: 13%
Zawartość opakowania netto: 200 ml
Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Sposób użyciaKrem należy nałożyć na wysuszoną lub wrażliwą skórę i pozostawić do pełnego wchłonięcia. Stosować raz lub dwa razy dziennie.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Alpha Km mleczko do ciała (Opakowanie: 200 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/0610e5c07d68fdd00df678b8b05b597a21812c7b.jpg