Alsifemin galaretka royal+wit. e z żeńszeniem kapsułki

Zastosowanie Alsifemin galaretka Royal+wit. E z żeńszeniem kapsułki (Opakowanie: 120 szt.)Alsifemin galaretka Royal+wit. E z żeńszeniem kapsułki (Opakowanie: 120 szt.) to suplement diety z witaminą D3, B12, kwasem foliowym i witaminą E. Wzbogacony jest o galaretkę królewską i ekstrakt z żeń-szenia.Efekt działania Alsifemin galaretka Royal+wit. E z żeńszeniem kapsułki (Opakowanie: 120 szt.)Organizm wymaga dostarczania kwasu foliowego i witaminy B12, by aktywnie funkcjonować. Witamina B12 przyczynia się również do prawidłowego metabolizmu energetycznego. Razem z witaminą D i kwasem foliowym również w istotny sposób przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego i podziału komórek. Są również ważne dla utrzymania zdrowych mięśni i silnych kości. Jako przeciwutleniacz witamina E pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym.
Galaretka królewska to tajemniczy sok spożywczy i eliksir życia królowej pszczół. To dzięki niej królowa żyje ponad 50 razy dłużej od swoich towarzyszek. Korzeń żeń-szenia z kolei jest symbolem zdrowia i długiego życia od ponad 2000 lat. Od dawna jest cenniejszy niż złoto.
SkładOlej sojowy, olej z kiełków pszenicy, otoczka kapsułki: żelatyna wołowa, substancja pochłaniająca wilgoć: gliceryna, sorbitol, lecytyna sojowa, wyciąg z żeń-szenia 2,5%, emulgator: monoglicerydy kwasów tłuszczowych, witamina E, mleczko pszczele 0,4%, barwnik: dwutlenek tytanu, ryboflawina, tlenki żelaza i wodorotlenki żelaza, witamina B12, kwas foliowy, witamina D3
Zawartość w dawce dziennej (2 kapsułki):
witamina D3: 2,5 μg (50%*),
witamina E: 3,0 mg a-TE (25%*),
kwas foliowy: 100 μg (50%*),
witamina B12: 1,3 μg (50%*),
*%RWS – referencyjna wartość spożycia
Masa netto: 48,6 g.
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Lekarz powinien zdecydować, czy korzyść terapeutyczna jest większa niż ryzyko związane z przeciwwskazaniami.Sposób użyciaPrzyjmować dwie kapsułki dziennie przed śniadaniem. Popijać niewielką ilością płynu.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Alsifemin galaretka Royal+wit. E z żeńszeniem kapsułki (Opakowanie: 120 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/b40697298f19ffae05459c0ee032ae054087b6e7.jpg