Alsifemin klima soja+wapń+vit.d3 tabletki

Zastosowanie Alsifemin Klima Soja+Wapń+vit.D3 Tabletki (Opakowanie: 30 szt.)Alsifemin Klima Soja+Wapń+vit.D3 Tabletki (Opakowanie: 30 szt.) to kapsułki odżywcze zawierające duże ilości hormonów roślinnych w postaci specjalnego ekstraktu z soi oraz 14 niezbędnych dla kobiet w okresie menopauzy mikroelementów. Dodatkowo dołączona jest też tabletka zawierająca wapń i 3 dodatkowe składniki pomagające zapewnić zdrowe kości. Pomaga łagodzić objawy związane z okresem menopauzy oraz zapobiega osteoporozie. Efekt działania Alsifemin Klima Soja+Wapń+vit.D3 Tabletki (Opakowanie: 30 szt.)Suplement diety przyczynia się do złagodzenia objawów menopauzy takich jak: uderzenia gorąca, poty i inne negatywne efekty tego okresu przejściowego. Ponieważ w okresie klimakterium następuje zmniejszenie produkcji hormonów i może nastąpić zmniejszenie masy kostnej. Dlatego w tym okresie występuje zwiększone zapotrzebowanie na wapń. Alsifemin Klima Soja+Wapń+vit.D3 Tabletki (Opakowanie: 30 szt.) zawiera dodatkową tabletkę z wapniem tak by przeciwdziałać także osteoporozie.Skład1 celulozowa kapsułka zawiera:
Wartość odżywcza – 5 kJ, (1 kcal)
Tłuszcze –
w tym nasycone kwasy tłuszczowe –
Węglowodany –
w tzm cukier –
Białko –
Sól –
Witamina D – 5 μg
Witamina K – 65 μg
Witamina B6 – 3 mg
Kwas foliowy – 400 μg
Witamina B12 – 3 μg
Wapń – 600 mg
Cynk – 5 mg
Mangan – 1 mg
Fluor – 0,3 mg

1 tabletka zawiera:

Ekstrakt sojowy – 125 mg
w tym izoflawony sojowe – 50 mg
Masa netto: 54,1 g

Środki ostrożnościNie należy stosować leku w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, lek należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Lekarz powinien zdecydować, czy korzyść terapeutyczna jest większa niż ryzyko związane z przeciwwskazaniami.Sposób użyciaO ile lekarz nie zalecił inaczej, dorośli: przyjmować 1 kapsułkę i 1 tabletkę dziennie w czasie posiłku popijając wodą.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Alsifemin Klima Soja+Wapń+vit.D3 Tabletki (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/0e8da957d89c4f6dcac427f83569da6bd608e944.jpg