Aminoplus immun granulat

Zastosowanie Aminoplus Immun granulat (Opakowanie: 30 szt.)Aminoplus Immun granulat (Opakowanie: 30 szt.) to preparat dla osób pragnących wspomóc swój układ immunologiczny, który odpowiedzialny jest za ochronę przed chorobami. Produkt sprzedawany jest w opakowaniach po trzydzieści saszetek i przeznaczony jest dla każdego. Nie posiada konserwantów, oraz glutenu. Podczas produkcji nie używano żelatyny, ani laktozy, więc preparat nie posiada alergenów. Aminoplus Immun granulat (Opakowanie: 30 szt.) jest wolny od cukru i jego substytutów. Zaleca się jego spożywanie po częstym przyjmowaniu antybiotyków i po chemioterapii oraz radioterapii. Należy brać go w przypadku przewlekłych chorób układu pokarmowego i w przypadku chorób zwiększających podatność na różne infekcje. Powinny go też stosować osoby, u których występuje zmniejszone spożycie pokarmów.SkładW skład Aminoplus Immun granulat (Opakowanie: 30 szt.) wchodzą: L-glutamina; L-arginina, chlorowodorek L-lizyny; tauryna; zakwaszacz: kwas cytrynowy; maltodekstryna; L-glicyna; cytrynian magnezu; L-metionina; aromat; kwas L-askorbinowy; L-cysteina; glukonian cynku; substancja słodząca: acesulfam K; DL-alfa-tokoperyloctan; środek przeciwzbrylający:
Dwutlenek krzemu; glukonian manganu; glukonian miedzi; chlorowodorek pirydoksyny; ryboflawina; beta-karoten; kwas foliowy*; chrom
III-chlorek; selenian sodu; molibdenian sodu; hydroksykobalamina.

Zawartość w 1 saszetce:
Witamina C – 300 mg
Witamina E – 30 mg
Witamina B6 – 4,5 mg
Witamina B2 – 4,2 mg
Kwas foliowy – 1200 μg
Witamina B12 – 9 μg
Magnez – 100 mg
Cynk – 10 mg
Mangan – 2 mg
Miedź – 2 mg
Selen – 100 μg
Molibden – 50 μg
Chrom – 50 μg
Beta-karoten – 2 mg

Wartość odżywcza w 1 saszetce – 188 kJ/ 44 kcal

Tłuszcze – 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe – 0 g
Węglowodany – 1,5 g
w tzm cukier – 0 g
Białko – 8 g
w tym L-glutamina – 3 g
w tym L-arginina – 2 g
w tym L-lizyna – 1 g
w tym Tauryna – 1 g
w tym Glicyna – 0,7 g

Produkt bez laktozy, glutenu i fruktozy.

Masa netto: 390 g (30 saszetek x 13 g).Środki ostrożnościNie należy stosować leku w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, lek należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Lekarz powinien zdecydować, czy korzyść terapeutyczna jest większa niż ryzyko związane z przeciwwskazaniami.
Sposób użyciaO ile lekarz nie zalecił inaczej, dorośli: 1 saszetkę rozpuścić w 200 ml wody i wypić po posiłku. Roztór należy wypić od razu po przygotowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej ilości.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Aminoplus Immun granulat (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/ef7c7314aa5ba3f40732c1bbbeeddcda51eee9f2.jpg