Anginetten tabletki na gardło bez cukru

Zastosowanie Anginetten tabletki na gardło bez cukru (Opakowanie: 24 szt.)Angina zaczyna się zazwyczaj dosyć niewinnie – od delikatnego bólu gardła, który powoli zamienia się w podrażnienie i ostry stan zapalny. Należy wtedy działać szybko i kompleksowo. Anginetten tabletki na gardło bez cukru (Opakowanie: 24 szt.) pomaga unieszkodliwić wszystkie objawy anginy, a oprócz tego dezynfekuje jamę ustną, zwalczając bakterię powodujące infekcje w tym obszarze. Produkt świetnie działa nie tylko na bóle gardła – pomoże także w przypadku nieżytu górnych dróg oddechowych, kataru, zapaleń jamy ustnej, problemów z przełykaniem i zapaleniu dziąseł. Pastylki mają przyjemny, cytrynowo-miodowy smak, pozostawiają w ustach uczucie ulgi i świeżości. Zapomnij o anginie i stanach zapalnych w obrębie jamy gardłowej, wypróbuj Anginetten tabletki na gardło bez cukru (Opakowanie: 24 szt.) już dzisiaj!SkładSkładnik aktywny: 1 pastylka zawiera 0,33 mg chlorku cetylopirydyny.
Pozostałe składniki to: isomalt, aromat miodu, levomentol, aromat cytrynowy, sól sodowa barwnika diazowego, żółcień chinolinowa, błękit patentowy V, kwas winowy.Środki ostrożnościNie należy stosować leku w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, lek należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Lekarz powinien zdecydować, czy korzyść terapeutyczna jest większa niż ryzyko związane z przeciwwskazaniami.
Sposób użyciaSsać 1 pastylkę na godzinę lub 2 pastylki co 2 godziny. Dzieci od 6 lat ssać 1 pastylkę co 2 godziny.
Nie należy stosować więcej niż dwanaście tabletek dziennie.Dodatkowe informacjePrzechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Anginetten tabletki na gardło bez cukru (Opakowanie: 24 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/d5408846cbce1d3bbde40f856bb0838e6ecabb91.jpg