Arthri verlan tabletki

Zastosowanie Arthri Verlan tabletki (Opakowanie: 200 szt.)Arthri Verlan tabletki (Opakowanie: 200 szt.) to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który polecany jest dla osób cierpiących na dolegliwości reumatyczne objawiające się: organiczoną ruchomością stawów, bólami, obrzękami czy zaczerwienieniem.

Zawarte w preparacie zielone małże nowozelandzkie stanowią źródło cennych składników odżywczych, które przyczyniają sie do wzmacniania tkanki łącznej, a także wspierają prawidłowe funkcjonowanie stawów.Efekt działania Arthri Verlan tabletki (Opakowanie: 200 szt.)Małże nowozelandzkie, zaware w preparacie, stanowią bogate źródłokwasów tłuszczowych Omega-3, wykazują również właściwości przeciwzapalne. Zmniejszają aktywność enzymu (cyklooksygenazy), co prowadzi do organiczenia syntezy prostaglandyn w organizmie, odpowiedzialnych za pojawianie się stanu zapalnego i bólu.

Antyoksydanty, takie jak witaminy C oraz E stymulują produkcję kolagenu, który stanowi składnik budulcowy tkanki łącznej stawów, chrząstek i ścięgien.

Preparat wspomaga regenerację stawów, ponadto przyczynia się do zmniejszenia obrzęków i zesztywnienia stawów.

SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (6 tabletek):

Wartość energetyczna: 6 kcal (26 kJ)
Tłuszcz: 0,15 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,07 g
Węglowowdany: 1,03 g
w tym cukier: 0,02 g
Sól: 0,02 g
Witamina E: 100 mg
Witamina C: 100 mg
Cynk: 7,5 mg
Selen: 100 µg
Sód: 0,01 g
Koncentrat z zielonych małż nowozelandzkich: 1,05 g

Pełny skład produktu:
koncentratu z zielonych małż nowozelandzkich (38%), izomalt, celuloza, hydroksypropyloceluloza, aromat (czarna porzeczka), hydroksypropylometyloceluloza, guma arabska, talk, inulina, glukonolakton, olej roślinny, witamina C (3,6 %), witamina E (3,6 %), spirulina w proszku, glukonian cynku (2,1 %), drożdże selenowe (1,8 %), żelatyna rybna, kwasy tłuszczowe, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Waga netto: 90,2 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się przyjmować 2 x 3 lub 3 x 2 tabletki dziennie, popijając wystarczającą ilością płynu. W razie potrzeby dawkę dzienną można zwiększyć do 9 tabletek dziennie.

Preparat należy przyjmować przez okres co najmniej 3 miesięcy.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem słonecznym.

Możliwe przebarwienia spowodowane są naturalnymi komponentami. Nie wpływa to na jakość produktu.Arthri Verlan tabletki (Opakowanie: 200 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/0ef763e699f03fc705c96af3394a0faebfcd66ec.jpg