Aurica indyjska babka jajowata

Zastosowanie Aurica Indyjska babka jajowata (Opakowanie: 1 kg)Aurica Indyjska babka jajowata (Opakowanie: 1 kg) to roślinny środek leczniczy, który reguluje funkcje jelitowego i optymalizuje konsystencję stolca. Aurica Indyjska babka jajowata (Opakowanie: 1 kg) stanowi nieocenioną pomoc w przypadku obstrukcji, biegunki lub nadwrażliwości jelita grubego. Przy okazji zaparć używać w charakterze środka przeczyszczającego. W razie rozwolnienia lub zespołu jelita drażliwego stosować jako środek wspomagającego leczenie, dla zapobiegnięcia zbyt mocnemu związaniu stolca.
Aurica Indyjska babka jajowata (Opakowanie: 1 kg) zaleca się w przypadku występowania choroby hemoroidalnej oraz w terapii pooperacyjnej – po zabiegach chirurgicznych odbytnicy. Brak przeciwwskazań dla stosowania produktu w czasie ciąży lub karmienia piersią.
Aurica Indyjska babka jajowata (Opakowanie: 1 kg) pomaga także na wzdęcia i uczucie przejedzenia.

Efekt działania Aurica Indyjska babka jajowata (Opakowanie: 1 kg)Aurica Indyjska babka jajowata (Opakowanie: 1 kg) charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika, który po pierwsze, wspomaga trawienie, a po drugie, wspomaga wiązanie wody w konsystencji stolca. Bogate w błonnik ziarna pęcznieją w jelitach, co prowadzi się do zwiększania objętości stolca. W efekcie Aurica Indyjska babka jajowata (Opakowanie: 1 kg) wytwarza nacisk na ścianki jelit, który pobudza ich perystaltykę, a w konsekwencji ułatwia wydalanie.
SkładZiarna indyjskiej babki jajowatej, długości 1,5-3,5 mm, w różnych kolorach.
Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na indyjską babkę jajowatą, jak również w przypadku chorobowego zwężenia przełyku bądź któregokolwiek odcinka układu pokarmowego, oraz w przypadku cukrzycy i problemów z przełykaniem.
Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.
Sposób użycia5 g produktu (1 łyżeczka do herbaty) wsypać do 100 ml wody, odczekać aż napuchną i wraz z wodą spożyć. Następnie dawkę popić dodatkowo 1-2 szklankami wody. Przyjmować kilka razy dziennie.
Aurica Indyjska babka jajowata (Opakowanie: 1 kg) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/cbcad76c662e63eca4da3a7e6757ae37b045aa1f.jpg