Babix baby kąpiel tymiankowa

Zastosowanie Babix Baby kąpiel tymiankowa (Opakowanie: 125 ml)Babix Baby kąpiel tymiankowa (Opakowanie: 125 ml) to płynny dodatek do kąpieli, zawierający naturalny olejek tymiankowy, o przyjemnym zapachu.

Preparat stosuje się w okresach przeziębienia oraz w przypadku kaszlu. Skutecznie relaksuje, uspokaja i wycisza, poprzez kojący zapach olejku tymiankowego. Zapewnia lepszy sen w nocy.

Produkt jest odpowiedni dla dzieci i niemowląt powyżej 3 miesiąca życia.Efekt działania Babix Baby kąpiel tymiankowa (Opakowanie: 125 ml)Olejek tymiankowy, zawarty w preparacie, wykazuje działanie antyseptyczne, przeciwskurczowe i wykrztuśne. Tymianek od niepamiętnych czasów stosowany był wspomagająco w leczeniu zapalenia oskrzeli czy kaszlu.

Produkt skutecznie wspiera w walce z przeziębieniem czy kaszlem. Pozwala na swobodne oddychanie, a także zapewnia przyjemną, relaksującą kąpiel.

Składniki preparatu są bardzo dobrze tolerowane, dlatego szczególnie nadają się do stosowania u dzieci.SkładPełny skład produktu: Aqua, Polisorbate 20, Cocamidopropyl Betaine, Thymus Vulgaris, Linalool, Limonen.

Pojemność: 125 mlŚrodki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.Sposób użyciaPreparat należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta:

do kąpieli dla niemowląt: pół nakrętki do wanienki 30 litrowej,
1-2 nakrętek na 100 litrów wody (pełna wanna).

Temperatura wody powinna wynosić 35-38 stopni Celsjusza. Kąpiel powinna trwać około 10 minut, maksymalnie 20 minut.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Babix Baby kąpiel tymiankowa (Opakowanie: 125 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/a201f8ba829b8ee2c2ef0883e48d4e5efc493765.jpg