Baerlauch frischblatt tabletki z czosnkiem niedźwiedzim

Zastosowanie Baerlauch Frischblatt tabletki z czosnkiem niedźwiedzim (Opakowanie: 160 szt.)Baerlauch Frischblatt tabletki z czosnkiem niedźwiedzim (Opakowanie: 160 szt.) to suplement diety w postaci tabletek bez żelatyny, zawierających koncentrat ze świeżych liści czosnku oraz zredukowaną siarkę. Czosnek niedźwiedzi jest rośliną o szczególnie wysokiej zawartości siarki. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne, pomaga także usuwać toksyny z organizmu. Specjalna receptura przygotowania pozwala na skuteczną ochronę dzikiego czosnku (którego świeże liście można zbierać tylko przez kilka tygodni w roku) przed zepsuciem i na zachowanie mocy jego związków bioaktywnych. Przygotowany bez dodatków chemicznych i odzwierzęcych, jest produktem w pełni naturalnym. SkładProszek z liści dzikiego czosnku (52%), proszek bananowy, suszony syrop kukurydziany, proszek z owoców dzikiej róży.
Wszystkie składniki pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych.
160 tabletek = 60 g.
Środki ostrożnościWszystkie produkty z dzikiego czosnku nie powinny być spożywane w tym samym czasie co selen, ale w odstępie co najmniej 4 godzin, ponieważ selen utrudnia wykorzystanie aktywowanej siarki.
Jeżeli znana jest alergia lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników, produkt ten nie powinien być stosowany.Sposób użycia5-7 tabletek dziennie podczas posiłków.
Zalecane dzienne spożycie nie powinno być przekraczane.Dodatkowe informacjePrzechowywać w dobrze zamkniętym, chłodnym i suchym miejscu.
Suplement nie zastępuje zrównoważonej, zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
Chronić przed dziećmi.Baerlauch Frischblatt tabletki z czosnkiem niedźwiedzim (Opakowanie: 160 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/011368d920df5438d9bc9b2da93e55854ba28235.jpg