Basenpulver pascoe proszek zasadowy

Zastosowanie Basenpulver Pascoe proszek zasadowy (Opakowanie: 260 g)Basenpulver Pascoe proszek zasadowy (Opakowanie: 260 g) to suplement diety regulujący gospodarkę kwasowo-zasadową organizmu.

Prowadzenie niewłaściwej diety, wzmożone obciążenie psychiczne i fizyczne może prowadzić do powstawania nadkwasoty, która przyczynia się do zmęczenia, zwiekszonej podatności na stres oraz obniżonej zdolności koncentracji.

Równowaga kwasowo-zasadowa jest istotna dla zachowania prawidłowych funkcji metabolicznych w organizmie.

Preparat zapewnia odpowiednią podaż podstawowych składników mineralnych, a także skutecznie zapobiega występowaniu nadkwasoty.

Efekt działania Basenpulver Pascoe proszek zasadowy (Opakowanie: 260 g)Poprzez dostarczanie do organizmu składników mineralnych, takich jak: wapń, magnez, potas czy fosfor, preparat wykazuje właściwości wiążące kwasy. Skutecznie wspiera regulowanie gospodarki kwasowo-zasadowej, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania komórek, mięśni oraz zachowania mocnych kości.

Cynk przyczynia się do utrzymania zdrowych włosów, paznokci i skóry, wykazuje również korzystne działanie na układ odpornościowy. Ponadto pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym.

Wapń i magnez wpływają zaś na prawidłowy metabolizm energetyczny, wspierają prawidłowe funkcjonowanie kości i mięśni.SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (1 łyżeczka = 4 g proszku) / % RWS:

Wartość energetyczna: 0 kcal (0 kJ)
Białko: 0 g
Węglowodany: 0 g
w tym cukier – laktoza: 0 g
Tłuszcz: 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g
Błonnik pokarmowy: 0 g
Sód: 377 mg / 69 %
Wapń: 613 mg / 77 %
Magnez: 232 mg / 62 %
Cynk: 1,5 mg / 15 %

Pełny skład produktu:
węglan wapnia, wodorowęglan sodu, węglan magnezu, fosforan disodowy, wodorowęglan potasu, siarczan cynku.

Waga netto: 260 gŚrodki ostrożnościPreparat nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 4 roku życia.

Suplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się przyjmować preparat 1 x dziennie. Należy rozpuścić 1 łyżeczkę proszku (4 g) w szklance wody oraz wypić po posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem.

Produkt nie zawiera cukru, laktozy, glutenu, aromatów, barwników ani konserwantów.
Basenpulver Pascoe proszek zasadowy (Opakowanie: 260 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/a0951e0e6c106029bce6053662733216bc40ac2f.jpg