Beta reu rella tabletki z alg słodkowodnych

Zastosowanie Beta Reu Rella tabletki z alg słodkowodnych (Opakowanie: 640 szt.)Beta Reu Rella tabletki z alg słodkowodnych (Opakowanie: 640 szt.) to suplement diety składający się w 100% z alg słodkowodnych Chlorella pyrenoidosa. Produkt stanowi unikalne uzupełnienie dziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze.
Efekt działania Beta Reu Rella tabletki z alg słodkowodnych (Opakowanie: 640 szt.)Połączenie chlorofilu i innych składników odżywczych sprawia, że Beta Reu Rella tabletki z alg słodkowodnych (Opakowanie: 640 szt.) jest unikalnym uzupełnieniem witamin i minerałów w organizmie. Naturalna witamina B12 zawarta w produkcie charakteryzuje się bardzo wysoką przyswajalnością i jest wysoce polecana do diety wegańskiej. Przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i wyczerpania, do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, psychiki i funkcji umysłowych.
Proszek zawarty w Beta Reu Rella tabletki z alg słodkowodnych (Opakowanie: 640 szt.) nadaje się do stosowania u dzieci i osób z trudnościami w połykaniu. Łatwo się rozpuszcza i nadaje się do używania w codziennych posiłkach, jak również w napojach owocowych.
Skład250 mg Chlorella pyrenoidosa
Zawartość w: 10 tabletkach:
witamina B12: 10,5 µg (300%*).
*%RWS – referencyjna wartość spożycia
Masa netto: 160 g.
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu.
Sposób użyciaPrzyjmować ok. 10 tabletek dziennie, co odpowiada ok. 1 łyżeczce proszku (ok. 2,5 g).Dodatkowe informacjeZalecane dzienne spożycie nie powinno być przekraczane.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
Nadaje się do stosowania przy diecie wegańskiej.
Beta Reu Rella tabletki z alg słodkowodnych (Opakowanie: 640 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/ce6ad272e27aee9fc3dd771ac9758963d6aa12bf.jpg