Betacur kapsułki

Zastosowanie Betacur kapsułki (Opakowanie: 90 szt.)Betacur kapsułki (Opakowanie: 90 szt.) to suplement diety stosowany pomocniczo przy nietolerancji histaminy. Zawiera witaminę C oraz witaminę B6. Efekt działania Betacur kapsułki (Opakowanie: 90 szt.)Uważa się, że witamina B6 działa jak koenzym dla oksydazy diaminowej (DAO), która często nie jest produkowana w wystarczającej ilości w przypadku niedoboru tej witaminy. Histamina obecna w żywności może przez to nie być właściwie metabolizowana, co powoduje wystąpienie objawów. W procesie rozkładu histaminy istotną rolę pełni również witamina C. Betacur kapsułki (Opakowanie: 90 szt.) zawiera witaminę B6 oraz witaminę C.SkładWęglan wapnia, witamina C, żelatyna, stearynian magnezu, witamina B6 w formie chlorowodorku *odpowiada 1,5 mg witaminy B6.
Zawartość witamin w 1 kapsułce:
– witamina C: 100 mg / 125% RWS;
– witamina B6: 1,5 mg / 107%.RWS.
Masa netto: 50,0 g.Środki ostrożnościNie należy stosować tego produktu w przypadku nietolerancji jakiegokolwiek jego składnika.
Przed podaniem suplementu kobietom w ciąży, w okresie laktacji oraz dzieciom należy zapoznać się z opinią lekarza.
Ze względu na ryzyko interakcji należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych niedawno, obecnie lub planowanych lekach i suplementach diety.
W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek działań niepożądanych, należy odstąpić od przyjmowania produktu i zapoznać się z opinią lekarza.Sposób użyciaO ile nie ustalono z lekarzem inaczej, 1 raz dziennie 1 kapsułkę z posiłkiem. Popić dostateczną ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej ilości do spożycia. Dodatkowe informacjeAby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki producenta dołączonej do opakowania lub skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci.Betacur kapsułki (Opakowanie: 90 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/ef06d5547383e3e14477a215b000d2d97e843520.jpg