Biobran 1000 saszetki

Zastosowanie Biobran 1000 saszetki (Opakowanie: 105 szt.)Biobran 1000 saszetki (Opakowanie: 105 szt.) to suplement diety z arabinoksylanem w składzie, który przeznaczony jest dla osób cierpiących na zaparcia lub zbyt wysokie ciśnienie tętnicze.
Zażywanie suplementu zalecane jest dla osób narażonych na nadmierne osłabienie układu odpornościowego organizmu, szczególnie podczas chorób przewlekłych.
Preparat może być spożywany przez osoby doświadczające nieprzyjemnych zaparć czy innych problemów związanych z układem trawiennym organizmu.
Efekt działania Biobran 1000 saszetki (Opakowanie: 105 szt.)Suplement może przyczynić się do unormowania poziomu cukru we krwi, szczególnie w przypadku chorowania na cukrzycę typu 2.
Spożywanie produktu może wpłynąć korzystnie na ograniczenie poziomu cholesterolu we krwi, a także stosowany wraz z odpowiednio zbilansowaną dietą może wpłynąć na spadek tkanki tłuszczowej we krwi.
Zażywanie preparatu może wpłynąć korzystnie na układ pokarmowy i układ trawienny, niwelując ryzyko zaparć.
SkładPełny skład produktu: arabinoksylan z otrębów ryżowych, celuloza wypełniająca, skrobia kukurydziana, maltodekstryna, środek antyadhezyjny: fosforan trójwapniowy.
Zawartość składników odżywczych (w 100 g):

Wartość energetyczna: 1248 kJ / 298 kcal
Tłuszcze: 0 g
– w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0
Węglowodany: 54,3 g
– w tym cukry: 13,6 g
Białko: 5,2 g
Sól: 0,1 g
Błonnik: 32,1 g

Zawartość opakowania netto: 105 saszetek
Środki ostrożnościSuplementy diety nie zastępują odpowiednio dobranej diety, a także zdrowego i aktywnego trybu życia.
Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Sposób użyciaZalecaną ilością do spożycia dla osoby dorosłej jest zawartość 1 szaszetki dziennie. Zawartość saszetki należy wymieszać z niewielką ilością wody i spożyć tuż po posiłku. W razie potrzeby zwiększyć spożycie do maksymalnie 3 saszetek spożywanych pojedynczo. Nie należy przekraczać dziennej ilości do spożycia.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.
Biobran 1000 saszetki (Opakowanie: 105 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/7a220788655529458c54848f5214dfb86ddccef9.jpg