Biodrain tabletki

Zastosowanie BioDrain Tabletki (Opakowanie: 120 szt.)Ziołowe tabletki które przyczyniają się do oczyszczania organizmu z nadmiaru toksyn. Stanowią połączenie tradycyjnych ziół z najnowszymi osiągnięciami nauki w zakresie wspierania naturalnych procesów w organizmie mających na celu wewnętrzne oczyszczenie go i detoksykację: zawierają flawonoidy, prebiotyki oraz bioaktywne glikoproteiny z owoców. Kompozycja ta umożliwia odzyskanie naturalnego piękna ciała od wewnątrz, widocznego i promieniującego na zewnątrz.
Tabletki nie zawierają laktozy, glutenu, pszenicy ani drożdży. Produkt odpowiedni dla wegetarian, wegan i diabetyków. SkładEkstrakt z korzenia cykorii (Cichorium intybus L.), wyciąg z Citrus Aurantium (Citrus aurantium L.), cytrynian potasu, tlenek magnezu, wypełniacz: (kalciemtrifosforan, difosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna), nasiona psyllium (Semen isphagula L.), oddzielona spirulina (Arthrospira platensis L.), wyciąg z mniszka lekarskiego (Taraxacum Officinalis Web.), wyciąg z koniczyny czerwonej (Trifolium pratense L.), wyciąg z liści karczocha (Cynara scolymus L.), wyciąg z nawłoci (Solidago vigaurea L.), wyciąg z tymianku (Thymus vulgaris L.), środek powlekający: (sole magnezowe jadalnych kwasów tłuszczowych, kwas krzemowy), wyciąg z nasion ostropestu(Silybum marianum L.).

Zawartość w 1 tabletce:
Cykoria – 295 mg
Miąższ owoców cytrusowych – 130 mg
Babka płesznik – 88 mg
Spirulina – 60 mg
Koniczyna czerwona – 50 mg
Mniszek – 50 mg
Karczoch – 37 mg
Nawłoć – 33,34 mg
Tymianek – 29,2 mg
Oset mleczny – 20 mg
Potas – 36 mg
Magnez – 16,68 mg
Masa netto: 120 g

Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Lekarz powinien zdecydować, czy korzyść terapeutyczna jest większa niż ryzyko związane z przeciwwskazaniami.Sposób użyciaNależy zażywać 2 tabletki 3 razy dziennie podczas spożywania głównych posiłków, przez okres minimum 2 tygodni. W trakcie kuracji należy pić duże ilości wody – minimum 1 litr dziennie (zaleca się picie 1,5 – 2 litrów dziennie).Dodatkowe informacjePreparat stosowany z powodzeniem, działa w harmonii z organizmem. Wygodne, łatwe do połknięcia tabletki.
Najlepsze rezultaty są osiągane po stosowaniu BioDrain Tabletki (Opakowanie: 120 szt.) przez okres 6 tygodni. Przeważnie detoksykację organizmu należy stosować dwa razy w roku, przez okres 4-6 tygodni. Zapewni to prawidłowe oczyszczenie organizmu oraz przywrócenie uczucia lekkości i pełni energii.BioDrain Tabletki (Opakowanie: 120 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/e3ff7269769f1970d56d5c956e70f95d3d6552ad.jpg