Bioloire h4 haarlotion balsam do włosów przeciwko siwieniu

Zastosowanie Bioloire H4 Haarlotion balsam do włosów przeciwko siwieniu (Opakowanie: 150 ml)Bioloire H4 Haarlotion balsam do włosów przeciwko siwieniu (Opakowanie: 150 ml) to innowacyjny balsam do włosów przeciwko siwieniu. Włosy, które składają się głównie z protein, zawierają tzw. melaniny, które są odpowiedzialne za różne naturalne kolory. Szczególne ubarwienie każdego włosa wynika z różnych poziomów pigmentów melaniny we włosach, tzn. włosy ciemne mają znacznie więcej melaniny niż włosy w jasnych odcieniach. Kiedy proporcja melaniny maleje, włosy zaczynają siwieć. Z reguły dzieje się to stopniowo. Preparat może być stosowany w każdym wieku i niezależnie od rodzaju włosów, zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Efekt działania Bioloire H4 Haarlotion balsam do włosów przeciwko siwieniu (Opakowanie: 150 ml)Bioloire H4 Haarlotion balsam do włosów przeciwko siwieniu (Opakowanie: 150 ml) to bezbarwna zawiesina, która w ciągu kilku tygodni stopniowo przywraca naturalnie wyglądający kolor włosów. Umożliwia pozbycie się lekkiej siwizny. Proces koloryzacji rozpoczyna się natychmiast, choć kolor włosów zmienia się powoli. Bioloire H4 Haarlotion balsam do włosów przeciwko siwieniu (Opakowanie: 150 ml) odpowiednio współpracuje z naturalnymi składnikami włosa i opracowuje nowe, przypominające melaninę pigmenty, dzięki czemu proces siwienia jest łatwo odwracalny. Nie zawiera żadnych agresywnych substancji chemicznych, które mogłyby zaatakować i zniszczyć strukturę włosa. SkładAqua, Propylene Glycol, Triethanolamine, Polysorbate 20, Sulfur, Bismuth Citrate, Panthenol, Sorbitol, Alcohol Denat, Glycolic Acid, Parfum.Środki ostrożnościJeśli znana jest jakakolwiek alergia na którykolwiek ze składników produktu, nie wolno go stosować. Sposób użyciaDobrze wstrząsnąć butelką przed użyciem, następnie lekko zwilżyć siwe włosy i krótko wmasować balsam opuszkami palców, a na koniec rozczesać.
Ważne jest, by stosować Bioloire H4 Haarlotion balsam do włosów przeciwko siwieniu (Opakowanie: 150 ml) na suche włosy.
Doświadczenie pokazuje, że osoby o krótkich włosach potrzebują systematycznego użycia 2 butelek do momentu przywrócenia im naturalnego koloru włosów. Po osiągnięciu pożądanego odcienia koloru (zwykle po ok. 3 tygodniach), 1-2 aplikacje tygodniowo wystarczają do utrzymania odcienia uzyskanego koloru.
Jedna butelka wystarcza na około 2 miesiące. Całkowite zużycie różni się w zależności od długości, grubości i struktury włosów.
Czynnikiem decydującym o widocznym sukcesie jest codzienne stosowanie do momentu osiągnięcia pożądanego koloru włosów.
Przy konsekwentnym stosowaniu, siwe włosy stopniowo odzyskują swój naturalny kolor od nasady aż po końce w ciągu około 3-5 tygodni (w zależności od struktury włosów).
Dodatkowe informacje
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Bioloire H4 Haarlotion balsam do włosów przeciwko siwieniu (Opakowanie: 150 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/4be6bdd3743698804469a359d71d5a179d4d503f.jpg