Biospirulina z ekologicznej hodowli wodnej tabletki

Zastosowanie Biospirulina z ekologicznej hodowli wodnej tabletki (Opakowanie: 500 szt.) Biospirulina z ekologicznej hodowli wodnej tabletki (Opakowanie: 500 szt.) to suplement diety wytwarzany z organicznych mikroalg – Spiruliny uprawianych na certyfikowanych, ekologicznych plantacjach wodnych. Mikroalgi Spirulina są bogatym źródłem Witaminy A (z prowitaminy A), żelaza i witaminy K. Efekt działania Biospirulina z ekologicznej hodowli wodnej tabletki (Opakowanie: 500 szt.)Kompleksowy zakres składników odżywczych Biospirulina z ekologicznej hodowli wodnej tabletki (Opakowanie: 500 szt.) zawiera witaminę A (z beta-karotenu), witaminę K i żelazo. Substancje te przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego (wit. A, żelazo). Zmniejszają zmęczenie i zapobiegają wycieńczeniu organizmu (żelazo). Dzięki zawartości Witaminy K dbają o kości i regulują krzepliwość krwi. Wspomagają proces produkcji czerwonych krwinek, dbają o prawidłowy przebieg metabolizmu energetycznego oraz o transport tlenu w organizmie (żelazo). Dbają o stan i wygląd skóry oraz o błony śluzowe organizmu (Witamina A). Dodatkowo wspomagają zdolność myślenia, uczenia się, wpływają na pamięć i percepcję (żelazo).Skład100% naturalne mikroalgi Spirulina pochodzące z ekologicznych hodowli wodnych.
Zawartość witamin i minerałów w 14 tabletkach:
– witamina A: 416 mcg;
– witamina K: 127,5 mcg;
– żelazo: 2,1 mg.
Waga netto: 200 g.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użycia3 x 4 tabletki dziennie popić dostateczną ilością wody.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Biospirulina z ekologicznej hodowli wodnej tabletki (Opakowanie: 500 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/6b42784ad2f25f928176809df67c265dbbf7c75e.jpg