Bonolat grandel w proszku

Zastosowanie Bonolat Grandel w proszku (Opakowanie: 500 g)Bonolat Grandel w proszku (Opakowanie: 500 g) to suplement diety zawierający witaminy i minerały niezbędne do codziennego funkcjonowania. Polecany wszystkim, których dieta nie obfituje w te składniki odżywcze, a także osobom starszym, których zapotrzebowanie na niektóre z nich jest szczególnie wysokie (np. wapń i potas).Efekt działania Bonolat Grandel w proszku (Opakowanie: 500 g)Bonolat Grandel w proszku (Opakowanie: 500 g) w naturalny sposób uzupełnia brakujące składniki odżywcze w przypadku zwiększonego na nie zapotrzebowania w wyniku ubogiej diety lub nadmiernego wydatku energetycznego. Bonolat Grandel w proszku (Opakowanie: 500 g) jest bogaty w witaminę B1 i wapń, które są niezbędne do prawidłowego metabolizmu energetycznego. Potas pomaga znormalizować ciśnienie tętnicze krwi, a witamina E przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym. Skład100g preparatu zawiera:
witamina E (D-α-TE) 120 mg ( 1000% dziennego zapotrzebowania)
witamina B1 3 mg (272% dziennego zapotrzebowania)
potas 1000 mg (50% dziennego zapotrzebowania)
wapń 700 mg (88% dziennego zapotrzebowania)
magnez 100 mg (27% dziennego zapotrzebowania)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100G
wartość energetyczna 2063 kJ (493 kcal)
tłuszcze 23 g, w tym:
– kwasy tłuszczowe nasycone 4,8 g
– jednonienasycone kwasy tłuszczowe 5,8 g
– wielonienasycone kwasy tłuszczowe 12,4 g

węglowodany 49 g (w tym cukry 49 g)
błonnik 4,9g
białko 20 g
sól 0,6 g

Pełny skład: mleko odtłuszczone, oleje doślinne, syrop daktylowy, lecytyna sojowa, lecytyna zawierająca ekstrakt z ziaren pszenicy, witamina E pochodzenia naturalnego, naturalny aromat.
Waga netto: 500 g.
Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaO ile nie zalecono inaczej, dorośli: w celu wzmocnienia i jako uzupełnienie diety, należy przyjmować 3 łyżki stołowe preparatu dziennie, jako dodatek do pożywienia. Można rozpuścić w płynach, np. w soku, herbacie, wodzie lub spożywany na sucho z musli lub z produktami z kwaśnego mleka i deserami.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Bonolat Grandel w proszku (Opakowanie: 500 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/a7e50459f0ebeee942032349b55ca1dbe8055228.jpg