Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych

Zastosowanie Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.)Twoja proteza uległa uszkodzeniu? Sięgnij po Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.), który pozwoli Ci na szybką i skuteczną naprawę Twojej uszkodzonej protezy. Nie musisz udawać się do protetyka za pomocą tego wspaniałego zestawu jesteś w stanie zniwelować wszystkie uszkodzenia. Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) możesz zastosować przy protezach: całkowitych, łączonych, częściowych. Zestaw działa w wysokiej temperaturze. Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi. Instrukcja jest łatwa i prosta. Możesz cały czas cieszyć się pięknym uśmiechem, nie martw się o uszkodzenia swojej protezy – miej zawsze przy sobie zestaw do naprawy protezy i w razie potrzeby szybko z niego skorzystaj. Z zestawu możesz skorzystać w niemalże każdych warunkach. Nie ograniczaj się bojąc się o to, że Twoja proteza zębowa może ulec zniszczeniu, mając przy obie zestaw Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) możesz uśmiechać się i rozmawiać do woli. Efekt działania Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.)W wyniku zużycia, nieprawidłowej eksploatacji lub nieprawidłowego umieszczenia protezy może ona ulec uszkodzeniu (złamaniu). Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) stanowi stanowi wygodny i praktyczny zestaw „pierwszej pomocy” w przypadku uszkodzenia protezy podczas wakacji, przebywania poza domem lub braku możliwości skontaktowania się ze stomatologiem. Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) w łatwy sposób pozwala naprawić protezę w przypadku różnych złamań, uszkodzeń. Skład• 1 tubka kleju (2 g – cyanacrylat)
• 1 fiolka ciekłego metakrylanu metylu (1 ml)
• 1 fiolka proszku (1,8 g – polimetakrylanu metylu)
• 1 miska do mieszania, 1 papier ścierny, 1 patyczek do mieszania, 1 czysty lateks ochronny
Środki ostrożności Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) przeznaczony jest do naprawy protez wykonanych w całości z żywicy. W przypadku mostków dentystycznych lub korony, produkt nie powinien być stosowany.

W przypadku stwierdzonej nadwrażliwości (uczulenia) pacjenta na którykolwiek ze składników zawartych w produkcie nie powinien być on stosowany.

Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) zawiera wyjątkowo silny, szybko działający klej, zatem należy unikać kontaktu produktu z oczami oraz ze skórą. W przypadku kontaktu kleju ze skórą lub oczami, należy ciało/twarz niezwłocznie przemyć ciepłą wodą oraz skontaktować się z lekarzem.

Unikać kontaktu produktu z ranami otwartymi lub podrażnioną błoną śluzową.Dodatkowe informacjePrzechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Trzymać we chłodnym (temperatura poniżej 25° C)i ciemnym miejscu. Składniki produktu są bardzo łatwopalne – unikać kontaktu z ogniem czy papierosami podczas naprawiania protezy. Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/39434c68de4d71eb68fff2f2ecc89ad5b5041fcb.jpg