Buenoson balsam do stóp

Zastosowanie Buenoson balsam do stóp (Opakowanie: 100 g)Buenoson balsam do stóp (Opakowanie: 100 g) to pielęgnacyjny krem do stóp, który łagodzi ból i stany zapalne. Działa nawilżająco i zmiękczająco na zrogowaciałą warstwę naskórka. Pozostawia stopy miękkie i elastyczne. Nadaje się do masażu refleksologicznego.Efekt działania Buenoson balsam do stóp (Opakowanie: 100 g)Produkt zawiera wysokiej jakości ekstrakty roślinne z dziurawca zwyczajnego, jałowca, goździka, brzozy, chmielu, goryczki i paproci. Wzbogacony jest także olejami z owoców awokado, kiełków pszenicy i orzeszków ziemnych. Regularne stosowanie utrzymuje skórę stóp miękką i elastyczną oraz zapobiega powstawaniu dokuczliwych modzeli. Kosmetyk redukuje odciski w znacznym stopniu nawet po krótkotrwałej aplikacji. Po intensywnym leczeniu modzele z reguły znikają całkowicie. Maść rozpuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka; modzele i pęknięcia stóp powoli ustępują.

Buenoson balsam do stóp (Opakowanie: 100 g) nadaje się również do stosowania podczas masażu stref refleksyjnych stóp. Gęsta sieć wrażliwych zakończeń nerwowych pokrywa podeszwy ciała człowieka. Poprzez masowanie pewnych obszarów można wpływać pozytywnie i wzmacniać organy wewnętrzne, takie jak: żołądek, serce, wątroba, nerki. SkładAqua, Petrolatum, Arachis Hypogaea, Alcohol, Pentaerythrityl Dioleate, Pentaerythrityl Trioleate, Paraffinwax, Glycerin, Sorbitol, Triticum Vulgare, Olea Europaea, Persea Gratissima, Betula Alba, Eugenia Caryophyllus, Juniperus Communis, Humulus Lupulus, Gentiana Lutea, Dryopteris Filix-Mas, Allium Sativum, Hypericum Perforatum, Tocopheryl Acetate, Formic Acid, Parfum.

Waga netto: 100 gŚrodki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.

Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.

Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.Sposób użyciaNanosić cienką warstwą rano i wieczorem na stopy. Dobrze wmasować do momentu wchłonięcia. Stosować do momentu uzyskania zauważalnej regresji dolegliwości.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Buenoson balsam do stóp (Opakowanie: 100 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/3bc903ebf0607d74ba22ddc345901687623be797.jpg