Canderel słodzik opakowanie uzupełniające

Zastosowanie Canderel słodzik opakowanie uzupełniające (Opakowanie: 500 szt.)Canderel słodzik opakowanie uzupełniające (Opakowanie: 500 szt.) to idealna alternatywa dla cukru – opracowana z myślą o tych, którzy wprawdzie lubią posłodzić kawę, herbatę lub sok, ale z powodów dietetycznych albo zdrowotnych zmuszeni są ograniczyć, czy też nawet całkiem wykluczyć spożywanie cukru.
Nie będzie przesadą stwierdzenie, że dla osób, które nie chcą wyrzekać się słodkości Canderel słodzik opakowanie uzupełniające (Opakowanie: 500 szt.) to warunek skutecznej diety i zdrowego trybu życia.
Efekt działania Canderel słodzik opakowanie uzupełniające (Opakowanie: 500 szt.)Dodany do kawy bądź herbaty Canderel słodzik opakowanie uzupełniające (Opakowanie: 500 szt.) sprawdza się tak samo jak cukier – z tą różnicą, że słodycz nie oznacza w tym przypadku nadmiaru kalorii. 1 sztuka słodziku odpowiada pod względem słodkości 1 kostce cukru – lecz w przeciwieństwie do niej zawiera tylko 0,3 kcal! A zatem Canderel słodzik opakowanie uzupełniające (Opakowanie: 500 szt.) doda życiu słodyczy – bez zbędnych kilogramów.
SkładLaktoza; substancje słodzące: aspartam*(E951), acesulfam-K (E950); wypełniacz: E468; leucyna; aromat.
*Zawiera fenyloalaninę.
Masa netto: 42,5g.
Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Sposób użyciaDodawać do zimnych lub gorących napojów w ilości odpowiadającej własnemu uznaniu. Następnie mieszać aż do rozpuszczenia.
Dodatkowe informacjeZawarte w produkcie substancje słodzące przyswojone w zbyt dużej ilości mogą działać przeczyszczająco.
Canderel słodzik opakowanie uzupełniające (Opakowanie: 500 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/bf028e49b124454b98d05c2ec81c634766722d71.jpg