Carvomin krople na trawienie

Zastosowanie Carvomin krople na trawienie (Opakowanie: 50 ml)Krople Carvomin są tradycyjnie wykorzystywane do wspierania funkcji trawiennych organizmu. Skład ziołowego preparatu opiera się na połączeniu 3 aktywnych składników – wyciągów z korzenia arcydzięgiela, kuklika i liści mięty pieprzowej. Ich skład i zastosowanie oparte jest na długoletniej tradycji i doświadczeniu.Skład1g roztworu zawiera:
– jako substancje czynne w stosunku 1:3, 3:3, 3
wyciąg z korzenia arcydzięgla [1:4,7-5,3]; rozpuszczalnik: etanol 60% (V/V)
wyciąg z kuklika [1:4,7-5,3]; rozpuszczalnik: etanol 60% (V/V)
wyciąg z liści mięty pieprzowej [1:4,7-5,3]; rozpuszczalnik: etanol 60% (V/V)Środki ostrożnościCarvomin krople na trawienie (Opakowanie: 50 ml) nie powinny być stosowane:
przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników
ze stwierdzoną alergią na rośliny koszyczkowe
przy podrażnieniach żołądka i/lub ostrym zapaleniu błon śluzowych żołądka
przy kamicy żółciowej (tylko po konsultacji z lekarzem)
przez dzieci do 12. roku życia
Krople Carvomin zawierają 58% alkoholu dlatego też nie powinny być stosowane przez młodzież, osoby spożywające nadmierne ilości alkoholu, przy dolegliwościach wątroby, padaczce lub w przypadku uszkodzeń mózgu.
Stosowanie kropli w okresie ciąży i laktacji nie jest zalecane.
Podczas stosowania kropli Carvomin skóra ciała może stać się bardziej wrażliwa na światło – należy unikać bezpośredniej i intensywnej ekspozycji na promieniowanie słoneczne, ponieważ może ona prowadzić do poparzenia skóry.Sposób użyciaJeżeli nie zalecono inaczej – 1 do 4 razy dziennie należy przyjmować 45-50 kropli z płynem, przed posiłkiem. W razie zapotrzebowania, można stosować również bezpośrednio po posiłku. Czas ciągłego stosowania nie jest ograniczony.Dodatkowe informacjeKrople Carvomin są produktem wegańskim; łagodzą wzdęcia, skurcze, regulują apetyt i wspierają funkcjonowanie żołądka (mają gorzki smak). W przypadku utrzymywania się objawów lub przy pojawieniu się nowych, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.Carvomin krople na trawienie (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/ce199194ad5a99653cc05415c7f505440c26e0d5.jpg