Cefasel 100 nutri tabletki z selenem

Zastosowanie Cefasel 100 nutri tabletki z selenem (Opakowanie: 100 szt.)Cefasel 100 nutri tabletki z selenem (Opakowanie: 100 szt.) to suplement diety, który uzupełnia niedobory selenu.

Preparat stosuje się w przypadku niezrównoważonej diety, przy zwiekszonym wysiłku fizycznym czy też w przypadku osób z przewlekłymi zaburzeniami trawienia.

Stanowi źródło dodatkowej suplementacji selenu, gdy podaż wraz z pożywieniem nie jest wystarczająca.

Efekt działania Cefasel 100 nutri tabletki z selenem (Opakowanie: 100 szt.)Selen jest niezbędnym pierwiastkiem śladowym, który stanowi budulec dla wielu enzymów. Jest niezbędny do prawidłowego funckjonowania układu odpornościowego oraz metabolizmu tarczycy.

Pomaga chronić istotne składniki komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.

Selen przyczynia się także do utrzymania w dobrej kondycji włosów i paznokci.

SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (1 tabletka) / % RWS:

Selen: 100 µg / 182%

Pełny skład produktu:
cukier, mannitol, poliwinylopirolidon, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, selenit sodowy.

Waga netto: 28,5 g
Środki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się przyjmować 1 tabletkę dziennie połykając w całości, popijając wodą.

Należy unikać jednoczesnego przyjmowania preparatu z witaminą C, gdyż ogranicza ona możliwości wchłaniania selenu przez organizm. Zalecany odstęp wynosi co najmniej 1 godzinę.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem.

Produkt w 100% wegański.

Nie zawiera laktozy, fruktozy, glutenu, żelatyny, aromatów czy drożdży.Cefasel 100 nutri tabletki z selenem (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/010c690591cf6125b116496b6817339fb7879236.jpg