Celerit krem rozjaśniający

Zastosowanie Celerit krem rozjaśniający (Opakowanie: 25 ml)Celerit krem rozjaśniający (Opakowanie: 25 ml) to krem wybielający do skóry zmagającej się z przebarwieniami – piegami i plamami starczymi. Zawiera naturalny ekstrakt z rzeżuchy oraz witaminy C i E o działaniu antyoksydacyjnym. Kosmetyk chroni skórę przed skutkami promieniowania słonecznego.Efekt działania Celerit krem rozjaśniający (Opakowanie: 25 ml)Piegi i plamy starcze są zwykle łagodnymi zmianami skórnymi. Piegi mogą się rozwijać już w dzieciństwie, natomiast plamy starcze pojawiają się zwykle dopiero z wiekiem. Pojawiają się zwłaszcza na twarzy, dłoniach i dekolcie. Bezpośrednie promieniowanie UV powoduje zwiększone magazynowanie barwnika – melaniny w naskórku. Tłumi ona promieniowanie i chroni skórę przed uszkodzeniami. Jeśli jednak promienie oddziałuje na skórę przez wiele lat, mogą pojawić się przewlekłe uszkodzenia w kolorycie cery.

Celerit krem rozjaśniający (Opakowanie: 25 ml) to specjalna kompozycja: naturalnego wyciągu z rzeżuchy wodnej, witamin C i E oraz pantenolu. Już w średniowiecznej medycynie rzeżucha była ceniona za swoje wybielające działanie. Witaminy C i E wspierają ten efekt jako przeciwutleniacze, przeciwdziałając powstawaniu nowych plam pigmentacyjnych i starzeniu się skóry. Pantenol jako czynnik nawilżający odżywia i pomaga w regeneracji skóry.SkładAqua, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Propylene Glycol, Decyl Oleate, Ascorbyl Palmitate, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Nasturtium Officinale Extract, Glucose, Parfum, Ci 75810, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Linalool, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methyl-Propional, Hexyl Cinnamal, Alphaisomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Pantolactone, Tocopherol.

Pojemność: 25 mlŚrodki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.

Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.

Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Sposób użyciaNakładać cienką warstwą rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry na miejsca przebarwione. Delikatnie wmasować. Przy regularnym stosowaniu (przez co najmniej 4 tygodnie) plamy zanikają, a wygląd skóry ulega wyraźnej poprawie.

W przypadku przebarwień, które istnieją od dłuższego czasu, może nie być możliwe rozjaśnienie skóry. W tych przypadkach kosmetyk jest odpowiedni jako środek zapobiegający dalszej ekspansji tych zmian.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Celerit krem rozjaśniający (Opakowanie: 25 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/adbb14a9836b2e72b90d5e246ba07fc4435db4b2.jpg