Cellufresh krople do oczu

Zastosowanie Cellufresh krople do oczu (Opakowanie: 3X10 ml)Cellufresh krople do oczu (Opakowanie: 3X10 ml) szybko łagodzą podrażnienia oczu, pomagają pozbyć się uczucia piasku/ciała obcego pod powiekami, odświeżają. Dzięki nim pozbędziesz się pieczenia, swędzenia i zaczerwienień.
Cellufresh krople do oczu (Opakowanie: 3X10 ml) przynoszą ulgę także przy podrażnieniach wywołanych ze względu na kurz, pyłki czy też zbyt intensywne światło. Koją suche i zmęczone w wyniku wysiłku lub przepracowania oczy. Idealnie nadają się dla osób noszących soczewki kontaktowe. Formuła kropli o składzie podobnym do ludzkich łez.Efekt działania Cellufresh krople do oczu (Opakowanie: 3X10 ml)Produkt usuwa uczucie dyskomfortu i podrażnienia oczu, zapewniając im długotrwałe dobre samopoczucie. Cellufresh krople do oczu (Opakowanie: 3X10 ml) nie zawierają środków konserwujących.Składkarboksymetyloceluloza sodowa (0,5%), Purite (0,005%)Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nadaje się do zastosowania przez okres 60 dni od daty otwarcia.Sposób użyciaJeżeli nie zalecono inaczej: zakraplać 1-2 krople do worka spojówkowego. Czynność powtarzać w miarę zapotrzebowania. Dodatkowe informacjeProdukt odpowiedni również dla osób noszących soczewki kontaktowe – aby zwiększyć komfort ich noszenia, można zakropić oczy bez zdejmowania soczewek lub tuż przed ich założeniem – zaaplikować 1 kroplę bezpośrednio na soczewkę.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.Cellufresh krople do oczu (Opakowanie: 3X10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/53f88c9e8a37a1c30b46658a74339bb00456cbe7.jpg