Cetaphil delikatne mleczko oczyszczające 460ml

Zastosowanie Cetaphil delikatne mleczko oczyszczające 460ml (Opakowanie: 460 ml)Delikatne mleczko oczyszczające Cetaphil doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji skóry, oczyszcza ją i odświeża. Pomaga także zniwelować nadmierną suchość skóry powstałą w wyniku stosowania preparatów anty-trądzikowych, likwiduje drobne linie i zmarszczki.Preparat ten jest wrażliwy na potrzeby twojej skóry i przebadany dermatologicznie. Nie pozbawia skóry jej naturalnej bariery ochronnej i nie narusza równowagi jej pH. Nie zatyka porów, jest bezzapachowe i łagodne co czyni je idealnym wyborem do codziennej pielęgnacji twarzy. Może być stosowane przez dzieci, młodzież i dorosłe osoby. SkładAqua, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Stearyl AlcoholSposób użyciaNiewielką ilość preparatu Cetaphil należy masując rozprowadzić na całej powierzchni skóry twarzy i po chwili zmyć przy pomocy wacika kosmetycznego bez użycia wody lub bezpośrednio wodą.
Stosować 2 x dziennieDodatkowe informacjeIdealny preparat do specjalnej pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry twarzy: skóra skłonna do podrażnień, skóra z trądzikiem młodzieńczym lub różowatym; skóra przed i po zabiegach dermatologicznych, skóra sucha, skłonna do alergii i wyprysków.
Doskonały do demakijażu skóry twarzy i okolic oczuCetaphil delikatne mleczko oczyszczające 460ml (Opakowanie: 460 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/539294a4ab5bbf48e7f839eed28838c2e6515156.jpg