Cetron proszek czyszczący

Zastosowanie Cetron proszek czyszczący (Opakowanie: 25X15 g)Cetron proszek czyszczący (Opakowanie: 25X15 g) to specjalny preparat do czyszczenia wszelkich elementów i urządzeń charakteryzujących się bezpośrednim kontaktem ze środowiskiem jamy ustnej. Stosować do czyszczenia szelek/aparatów na zęby, szyn, protez i ochraniaczy na usta – dla ich odpowiedniej konserwacji i higienicznego użytkowania.
Efekt działania Cetron proszek czyszczący (Opakowanie: 25X15 g)Cetron proszek czyszczący (Opakowanie: 25X15 g) skutecznie usuwa osad powstający na w/w urządzeniach doustnych w wyniku ich użytkowania. Zapobiega rozwojowi na ich powierzchni szkodliwych bakterii, które wywołują nieprzyjemny zapach, oraz uczucie obrzydzenia na myśl o włożeniu do ust szyny bądź aparatu na zęby. W skrajnych przypadkach niewłaściwa konserwacja lub brak konserwacji może nawet doprowadzić do trwałej niemożliwości stosowania urządzenia. Na szczęście Cetron proszek czyszczący (Opakowanie: 25X15 g) skutecznie wyklucza taką ewentualność. Dzięki niemu można mieć wrażenie, że urządzenie wciąż pozostaje jak nowe – nawet pomimo jego codziennego użytkowania. Do tego Cetron proszek czyszczący (Opakowanie: 25X15 g) dodaje jeszcze świeżość oddechu – i jego przyjemny, cytrynowy zapach.

SkładHydrat kwasu cytrynowego.
Środki ostrożnościUnikać kontaktu z oczami oraz skórą.
Odradza się stosowania produktu w przypadku alergii bądź nadwrażliwości na kwas cytrynowy. Sposób użyciaZawartość 1 saszetki rozpuścić w 150 ml wody. Obiekt przeznaczony do czyszczenia umieścić w gotowym roztworze na ok. 30 min.
Cetron proszek czyszczący (Opakowanie: 25X15 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/4642f42354af09cc558153dd1bba997fc03a2830.jpg