Ch alpha ampułki do picia

Zastosowanie Ch Alpha ampułki do picia (Opakowanie: 30 szt.)Zdrowa chrząstka stawowa potrzebuje właściwego odżywienia. Niezbędne składniki odżywcze muszą być w odpowiedniej ilości dostarczane do organizmu. Szczególnie mocno obciążone stawy, np. przy uprawianiu sportu, ciężkiej pracy fizycznej, otyłości czy predyspozycjach genetycznych, mają zwiększone zapotrzebowanie na pewne związki mineralne.
Co więcej, z wiekiem chrząstka stawowa staje się bardziej podatna na zużycie. Aby wspierać naturalną regenerację stawów, powstały Ch Alpha ampułki do picia (Opakowanie: 30 szt.). Ch Alpha ampułki do picia (Opakowanie: 30 szt.) zawierają specjalnie opracowany hydrolizat kolagenu, produkowany przez firmę GELITA. Codzienna dawka produktu Ch Alpha ampułki do picia (Opakowanie: 30 szt.) zapewnia odpowiednią ilość substancji niezbędnych do regeneracji chrząstki stawowej. Badania naukowe wykazują: hydrolizat kolagenu CH-Alpha ® jest bardzo dobrze wchłaniany przez organizm, gromadzi się w chrząstce stawowej, gdzie stymuluje, wraz z regularnymi ćwiczeniami fizycznymi, jej regenerację.

Właściwości składników produktu Ch Alpha ampułki do picia (Opakowanie: 30 szt.):

charakteryzują się szczególnie wysoką biodostępnośią
mają optymalną strukturę molekularną do stymulacji tworzenia nowego kolagenu w chrząstce stawowej
kolagen jest idealnym budulcem do regeneracji tkanki chrzęstnej, a witamina C stymuluje jego powstawanie w komórkach chrząstki
nie ma znanych interakcji z żywnością lub innymi lekami
nie są znane żadne skutki uboczne u zdrowych osóbSkładZawartość w jednej ampułce:
hydrolizat kolagenu – 10g
Substancje pomocnicze: fruktoza, kwas cytrynowy, witamina c (60 mg – 75% RWS w dawce dziennej – jednej ampułce), aromat, substancja konserwująca (sorbinian potasu), substancje słodzące (Acesulfam K, cyklaminian sodu, sukraloza).
Waga netto: 750 ml.Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplement należy stosować wyłącznie po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaO ile lekarz nie zalecił inaczej, dorośli: jedna ampułka 1 x dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ch Alpha ampułki do picia (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/b3895a5e0a9c3185adbe086788e158626ae7f904.jpg