Chlorella 500 mg bio tabletki

Zastosowanie Chlorella 500 mg Bio tabletki (Opakowanie: 240 szt.)Chlorella 500 mg Bio tabletki (Opakowanie: 240 szt.) to suplement diety, który zawiera chlorellę – algę, która składa się w 60 % z wysokiej jakości białka roślinnego oraz zawiera wiele istotnych witamin i minerałów.

Preparat poleca się w szczególności dla osób odczuwających zmęczenie, wyczerpanie psychiczne i fizyczne, ale również w przypadku nadpobudliwości i nerwowości. Wzmacnia układ odpornościowy, reguluje metabolizm energetyczny, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, a także korzystnie wpływa na samopoczucie.Efekt działania Chlorella 500 mg Bio tabletki (Opakowanie: 240 szt.)Chlorella wykazuje działanie oczyszczające, wiąże bowiem toksyny oraz wspomaga ich usuwanie z organizmu. Wspomaga pracę układu immunologicznego. Dostarcza również wielu cenych substancji: aminokwasów, witamin, minerałów, a także pierwiastków śladowych.

Witamina B12 zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, wpomaga metabolizm energetyczny. Bierze udział w procesie podziału komórek, a także wytwarzania krwinek czerwonych. Przyczynia się do poprawy przewodnictwa nerwowego.SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (6 tabletek) / % RWS:

Witamina B12: 2,5 µg / 100 %
Żelazo: 2,1 mg / 15 %

Pełny skład produktu: Chlorella 100% (ekologicznie certyfikowana zgodnie z prywatnymi wytycznymi Naturland, Niemcy).

Waga netto: 120 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się przyjmować 2 tabletki 3 x dziennie (przed posiłkami), popijając wystarczającą ilością płynu.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem słonecznym.
Chlorella 500 mg Bio tabletki (Opakowanie: 240 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/5ebb6667fa6560a6822fc2c996c0555a56ffa86f.jpg