Coldcreme silicea nr. 11 krem z krzemionką

Zastosowanie Coldcreme Silicea Nr. 11 krem z krzemionką (Opakowanie: 150 ml)Coldcreme Silicea Nr. 11 krem z krzemionką (Opakowanie: 150 ml) to krem pielęgnacyjny do skóry wrażliwej ze skłonnością do powstawania zmarszczek. Nadaje się także do wzmacniania kruchych paznokci. Poprawia zdolność regeneracyjną skóry i sprawia, że staje się ona jędrna i elastyczna.

Kosmetyk może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Nadaje się w szczególności do pielęgnacji krocza i zapobieganiu rozstępom.

Może być stosowany u niemowląt i małych dzieci, celem uniknięcia odparzeń pieluszkowych.Efekt działania Coldcreme Silicea Nr. 11 krem z krzemionką (Opakowanie: 150 ml)Coldcreme Silicea Nr. 11 krem z krzemionką (Opakowanie: 150 ml) zawiera siliceę – kwas krzemowy występujący w wodzie morskiej czy piasku. Jest on ważny dla regeneracji i wzmacniania skóry, włosów, paznokci, kości, więzadeł, ścięgien i naczyń. Bierze udział w tworzeniu kolagenu, który jest potrzebny do syntezy tkanki łącznej, kości, chrząstek i ścięgien.

Produkt poprawia również zdolność do gojenia się skóry po urazach. Przedwcześnie starzejąca się cera staje się ponownie jędrna i elastyczna. Kosmetyk znajduje zastosowanie przy ropnych stanach zapalnych i siniakach, utrzymuje elastyczność naczyń krwionośnych.
SkładAqua, Petrolatum, Isopropyl Palmitate, Lanolin, Alcohol, Hydrated Silica, Glyceryl Linoleate, Parfum, Glyceryl Linolenate, Cetearyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Linomene, Linalool.

Pojemność: 150 mlŚrodki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem..

Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem..

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.Sposób użyciaStosować 1-3 razy dziennie. Nanosić na wrażliwe i uszkodzone partie skóry i delikatnie wmasowywać kolistymi ruchami.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Coldcreme Silicea Nr. 11 krem z krzemionką (Opakowanie: 150 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/7b64a90f9bd210756f0864bd593534f7cb75907e.jpg