Compeed plastry na pęcherze – małe

Zastosowanie Compeed plastry na pęcherze – małe (Opakowanie: 6 szt.)Compeed plastry na pęcherze – małe (Opakowanie: 6 szt.) służą szybkiemu i bezbolesnemu zwalczaniu otarć i odcisków. Mały rozmiar czyni produkt wskazanym przede wszystkim w przypadku niewielkich pęcherzy. Compeed plastry na pęcherze – małe (Opakowanie: 6 szt.) złagodzą ból wywoływany przez pęcherze i otarcia, oraz przyczynią się do ich szybszej regeneracji lub zaniku.
W Compeed plastry na pęcherze – małe (Opakowanie: 6 szt.) warto zaopatrzyć się zwłaszcza wtedy, gdy na nogach ma się nowe buty, a przed sobą cały dzień do spędzenia „na nogach”.
Efekt działania Compeed plastry na pęcherze – małe (Opakowanie: 6 szt.)Opatentowana technologia Hydro Cure System powoduje, że Compeed plastry na pęcherze – małe (Opakowanie: 6 szt.) dosłownie wyciągają z pęcherza skórnego nagromadzony w nim płyn, prowadząc ostatecznie do zaniku obrażenia – a wraz z nim: źródła bólu i niedogodności. Compeed plastry na pęcherze – małe (Opakowanie: 6 szt.) stanowią przy tym szczelną osłonę wodą, brudem i bakteriami, dzięki czemu gojenie postępuje w sposób niezakłócony. Stosując Compeed plastry na pęcherze – małe (Opakowanie: 6 szt.) można wręcz odnieść wrażenie, że bolesne pęcherze i otarcia pokryły się drugą warstwą skóry. Łatwo zapomnieć wtedy o tym, że tak naprawdę jeszcze się nie zagoiły – ale z Compeed plastry na pęcherze – małe (Opakowanie: 6 szt.) to tylko kwestia czasu.
SkładOpakowanie zawiera 6 plastrów wykonanych z hipoalergicznego tworzywa.
Środki ostrożnościUżywać tylko zgodnie z przeznaczeniem, wyłącznie w obszarze stóp.
Stosowanie produktu przez diabetyków dopuszczalne jest tylko za zgodą lekarza.

Sposób użyciaPlaster przykleić bezpośrednio w miejscu otarcia, w celu zapobiegnięcia powstaniu pęcherza. W sytuacji już obecnych pęcherzy plastry należy przyklejać bezpośrednio na nie – dla uśmierzenia bólu, zabezpieczenia pęcherzy przed pęknięciem, oraz, dla przyśpieszenia gojenia.
Plaster odkleić dopiero po zagojeniu się otarcia lub pęcherza.
Compeed plastry na pęcherze – małe (Opakowanie: 6 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/edc5a955ad96141a8bd2f108a40382dd85eced07.jpg