Compeed plastry na pęcherze – średnie

Zastosowanie Compeed plastry na pęcherze – średnie (Opakowanie: 5 szt.)Nowe buty na nogach już obcierają, a dzień dopiero się zaczyna? A może zapowiada się długa piesza wędrówka, podczas której zawsze łatwo o obtarcia stóp? W tych i w innych tego typu przypadkach warto zawczasu zaopatrzyć się w Compeed plastry na pęcherze – średnie (Opakowanie: 5 szt.). Stanowią one najlepszą gwarancję tego, że bolesne pęcherze na nogach nie pokrzyżują nikomu planów. Compeed plastry na pęcherze – średnie (Opakowanie: 5 szt.) pozwolą zniwelować ból z jakim wiąże się obecność pęcherzy, a tym samym przywrócą normalną możliwość chodzenia. No i przyśpieszą i ułatwią gojenie.
Efekt działania Compeed plastry na pęcherze – średnie (Opakowanie: 5 szt.)Compeed plastry na pęcherze – średnie (Opakowanie: 5 szt.) działają w oparciu o specjalną technologię Hydro Cure System. Za jej sprawą Compeed plastry na pęcherze – średnie (Opakowanie: 5 szt.) wyciągają wilgoć z pęcherza skórnego, prowadząc do jego szybszego zaniku. Stanowiąc szczelną osłonę przed wodą, brudem i bakteriami Compeed plastry na pęcherze – średnie (Opakowanie: 5 szt.) osłaniają pęcherze także przed dalszymi fizycznymi podrażnieniami, dzięki czemu dalsze chodzenie nie wywołuje bólu. Compeed plastry na pęcherze – średnie (Opakowanie: 5 szt.) przywracają więc właściwą mobilność – a pośrednio ułatwiają odzyskanie dobrego samopoczucia. Compeed plastry na pęcherze – średnie (Opakowanie: 5 szt.) pozwalają znów cieszyć się chodzeniem!

SkładOpakowanie zawiera 5 plastrów wykonanych z hipoalergicznego tworzywa.
Środki ostrożnościUżywać tylko zgodnie z przeznaczeniem, wyłącznie w obszarze stóp.
Stosowanie produktu przez diabetyków dopuszczalne jest tylko za zgodą lekarza.
Sposób użyciaPlaster przykleić w miejscu otarcia, w celu zapobiegnięcia powstaniu pęcherza. W sytuacji już obecnych pęcherzy plastry należy przyklejać bezpośrednio na nie, w celu zapobiegnięcia uczuciu bólu, oraz dla przyspieszenia gojenia.
Plaster odkleić dopiero po zagojeniu się otarcia lub pęcherza.
Dodatkowe informacjeNatychmiastowa ulga w bólu i ochrona przed uciskiem.
Chroni przed wodą, brudem i bakteriami.
Pozostaje na miejscu do 2-3 dni.Compeed plastry na pęcherze – średnie (Opakowanie: 5 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/d8a471f9e018dc179e575c612b11ea8ace5920a4.jpg