Compeed plastry na popękane palce

Zastosowanie Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.)Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) należy do grupy produktów przeznaczonych do ochrony i wspomagania leczenia pękających czubków palców oraz skóry wokół paznokci. Zaleca się stosowanie tego rodzaju plastrów w celu przyspieszenia procesu gojenia się oraz zapewnienia najlepszych możliwych warunków dla rany. Można również stosować w przypadku wystąpienia pęcherzy.
Efekt działania Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.)Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) wykorzystuje naturalne właściwości poliuretanu, który tworzy jednostronną, przepuszczalną warstwę ochronną, odporną na wodę, brud i bakterie. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania nadmiar wilgoci może się wydostać na zewnątrz. Zastosowanie Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) przynosi szybką ulgę i ochronę, a także wpływa kojąco na ranę i zabezpiecza przed bólem spowodowanym otarciami lub naciskiem. Zapewnione zostają odpowiednie warunki do gojenia się, zwłaszcza pod względem pH i temperatury, dzięki czemu proces zostaje przyspieszony. Regeneracja skóry przebiega szybciej i przeważnie nie dochodzi do powstawania blizn.SkładCompeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) zawiera:

Hydrokoloid
Polyurethan
Środki ostrożnościProdukt nie powinien być stosowany u osób ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników. Ze względu na specyfikę gojenia się ran u diabetyków, należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.). W przypadku zauważenia pogorszenia się stanu rany lub pojawienia się stanu zapalnego należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem.Sposób użyciaCompeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) należy stosować wyłącznie na suchą i oczyszczoną skórę. Usuń papier ochronny bez dotykania powierzchni klejącej. Przyciśnij środek plastra do czubka palca. Przytrzymaj zaokrąglony koniec plastra i ostrożnie przyklej pasek wzdłuż paznokcia. Oderwij zaokrąglony koniec. Następnie przyklej drugą część plastra i oderwij drugi zaokrąglony koniec. Końce plastra powinny na siebie zachodzić. Plaster należy odkleić w celu wymiany w momencie zauważenia poluzowania, utraty przyczepności. Jeden plaster można nosić przez kilka dni. Dodatkowe informacjePlaster wodoodporny. Rozmiar: 6 x 1 cm.Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/54f8690b81fc5eb24fc31874fd4b941f3d70a46c.jpg