Crosmin kapsułki z wyciągiem z granatów

Zastosowanie Crosmin kapsułki z wyciągiem z granatów (Opakowanie: 120 szt.)Crosmin kapsułki z wyciągiem z granatów (Opakowanie: 120 szt.) jest suplementem diety, zawierającym ekstrakt z soku granatu, witaminy i minerały.

Produkt może być stosowany u osób z niedoborami witamin i minerałów w organizmie, szczególnie w okresie zwiększonego ryzyka infekcji chorobowej.

Preparat można przyjmować także w przypadku osób nadmiernego narażenia na szkodliwy wpływ stresu oksydacyjnego na komórki.Efekt działania Crosmin kapsułki z wyciągiem z granatów (Opakowanie: 120 szt.)Produkt przyczynia się do wzmocnienia wydajności układu immunologicznego, tym samym niwelując ryzyko rozwoju infekcji bakteryjnej czy grzybiczej.

Preparat wpływa korzystnie na zdrowie układu kostnego, ograniczając ryzyko występowania stanów zapalnych w organizmie.

Preparat wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego.SkładZawartość składników odżywczych w dziennej zalecanej porcji (2 kapsułki) / %RWS:

ekstrakt z soku granatu: 800 mg
witamina C: 80 mg / 100%
cynk: 5 mg / 50%
selen: 20 mcg / 36%
witamina D3: 5 mcg / 100%

Składniki: ekstrakt ze świeżego soku z granatu; maltodekstryna, silnie zdyspergowany dwutlenek krzemu; otoczka kapsułki: żelatyna; wypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, kwas L-askorbinowy; barwnik: tlenek żelaza; glukonian cynku II; selenin sodu; cholekalcyferol.

Waga netto: 68,4 gŚrodki ostrożnościSuplementy diety nie zastępują odpowiednio dobranej diety, a także zdrowego i aktywnego trybu życia.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Sposób użyciaZalecaną ilością do spożycia dla osoby dorosłej są 2 kapsułki dziennie, spożywane podczas porannego posiłku. Kapsułki należy popić odpowiednią porcją wody.

Nie należy przekraczać dziennej ilości przeznaczonej do spożycia.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie. Crosmin kapsułki z wyciągiem z granatów (Opakowanie: 120 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/4e9614ceef29c40f2bbe7ad133d99c022ef0f051.jpg