Dermasence selensiv szampon

Zastosowanie Dermasence Selensiv szampon (Opakowanie: 100 ml)Dermasence Selensiv szampon (Opakowanie: 100 ml) to leczniczy szampon do stosowania u osób zmagających się z uporczywym łupieżem i problemami z poziom wydzielania sebum przez skórę głowy. Ma działanie antybakteryjne. Kosmetyk działa nie tylko objawowo, ale zapobiega powstawaniu łupieżu w przyszłości.Efekt działania Dermasence Selensiv szampon (Opakowanie: 100 ml)Dermasence Selensiv szampon (Opakowanie: 100 ml) działa bardzo skutecznie, dzięki aktywnemu składnikowi, którym jest dwusiarczek selenu. Działa on przeciwko suchemu, odpadającemu od skóry głowy łupieżowi. Zapobiega także powstawaniu nowego. Ma właściwości antygrzybiczne i przeciwbakteryjne.

Olejek z drzewa herbacianego ma naturalne działanie antybakteryjne przy każdym myciu włosów. Kwas salicylowy wspomaga rozpuszczanie łupieżu. Kosmetyk ma działanie nawilżające i pielęgnujące skórę głowy.SkładAqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Selenium Sulfide, Bentonite, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene, Salicylic Acid, Sodium Chloride, Disodium Edta.

Pojemność: 100 mlŚrodki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.

Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.

Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.Sposób użyciaWstrząsnąć przed użyciem. W zależności od długości włosów, nałożyć na skórę głowy porcję szamponu odpowiadającą wielkości od orzecha laskowego do orzecha włoskiego. Wmasować, pozostawić na chwilę i dokładnie spłukać.

Stosować regularnie przez 2-3 tygodnie, a następnie 1-2 razy w tygodniu na zmianę z łagodnym szamponem.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Dermasence Selensiv szampon (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/18b122aa60b8e103791df19de01e1ae24b5f86ec.jpg