Dermatix ultra żel na blizny

Zastosowanie Dermatix Ultra żel na blizny (Opakowanie: 15 g)Dermatix Ultra żel na blizny (Opakowanie: 15 g) to żel silikonowy stosowany w leczeniu blizn po zakończeniu gojenia rany, gdy skóra jest nieuszkodzona oraz do zapobiegania nieprawidłowego bliznowacenia w postaci bliznowca (keloid) lub blizny przerostowej. Poprawia wygląd blizn i sprawia, iż stają się one mniej widoczne, płaskie i gładkie a skóra staję się na powrót miękka. Żel łagodzi swędzenie i inne typowe objawy a ponadto przywraca skórze naturalny, jednolity koloryt. Nadaje się do zastosowania w przypadku ran pooperacyjnych, pourazowych i poparzeniowych. Jest elastyczny, bezwonny, przejrzysty i szybko się wchłania, dlatego tęż może być stosowany zarówno na ruchomych partiach ciała (kolana, łokcie) jak i na twarzy, przed nałożeniem makijażu.

Dermatix Ultra żel na blizny (Opakowanie: 15 g) jest produktem hipoalergicznym i nadaje się nawet do wrażliwej skóry dziecięcej.

Efekt działania Dermatix Ultra żel na blizny (Opakowanie: 15 g)Dermatix Ultra żel na blizny (Opakowanie: 15 g) przywraca balans nawilżenia skórze w miejscu, w którym występuje blizna wspierając w ten sposób proces regeneracji skóry.
Spłaszcza, zmiękcza i wygładza blizny, łagodzi świąd i uczucie dyskomfortu oraz zmniejsza stopień odbarwienia skóry.

SkładSilikony cykliczne, polimerowe; witamina C – esterŚrodki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, na otwarte lub świeże rany, w pobliżu błon śluzowych lub blisko oczu żel nie powinien być stosowany. Nie należy stosować równolegle z innymi preparatami – przede wszystkim antybiotykowymi.
W okresie ciąży lub laktacji stosowanie żelu należy skonsultować z lekarzem.Sposób użyciaBardzo cienką warstwę żelu należy nakładać na leczoną powierzchnię dwa razy dziennie (rano i wieczorem) z zachowaniem następujących zaleceń:
powierzchnię, na którą ma być nakładany żel należy umyć, następnie wysuszyć,
delikatnie rozprowadzić bardzo cienką warstwę na leczonej powierzchni,
pozostawić do wyschnięcia na 4-5 minut przed przykryciem ubraniem lub makijażem.
Dermatix Ultra żel na blizny (Opakowanie: 15 g) należy stosować regularnie przez minimum 2 miesiące (w przypadku starszych blizn nawet dłużej); dłuższe zastosowanie przynosi lepsze efekty.
Dermatix Ultra żel na blizny (Opakowanie: 15 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/346d3313392c357ab9a0dccfd171014713908a61.jpg