Dextro energen cukierki o smaku brzoskwiniowym

Zastosowanie Dextro Energen cukierki o smaku brzoskwiniowym (Opakowanie: 1 szt.)Dextro Energen cukierki o smaku brzoskwiniowym (Opakowanie: 1 szt.) są suplementem diety przeznaczonym dla osób, których poziom glukozy nadmiernie się obniżył. Należą do nich osoby uprawiające sport, których wydatek energetyczny jest wzmożony, a także te, których wysiłek intelektualny wymaga wzmożonej koncentracji i pamięci. Dextro Energen cukierki o smaku brzoskwiniowym (Opakowanie: 1 szt.) podnoszą cukier w hipoglikemii.

Efekt działania Dextro Energen cukierki o smaku brzoskwiniowym (Opakowanie: 1 szt.)Dekstroza jest węglowodanem prostym, który szybko i efektywnie podnosi poziom glukozy we krwi. Po przyjęciu produktów z dekstrozą, trafia ona prosto do krwiobiegu i nie musi być trawiona. Tym samym prędko trafia do komórek narządów i mięśni.
Dextro Energen cukierki o smaku brzoskwiniowym (Opakowanie: 1 szt.) mogą zapobiegać nadmiernej hipoglikemii.
Wygodne opakowanie sprawia, że Dextro Energen cukierki o smaku brzoskwiniowym (Opakowanie: 1 szt.) mogą być z łatwością zastosowane w domu, w podróży oraz w pracy, jak również na siłowni, spacerze lub podczas nauki. SkładDekstroza, maltodekstryna, węglan wapnia, kwas cytrynowy, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, aromat.
Wartości odżywcze produktu w 100 g:
– Energia: 1530 kJ / 360 kcal;
– Tłuszcz: 0,6 g, z czego nasycone kwasy tłuszczowe: 0,6 g;
– Węglowodany: 87 g, z czego cukier: 79 g;
– Białko: 0 g;
– Sól: 0,01 g.
Waga netto: 50 g.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Osoby nietolerujące niektórych cukrów powinny zapoznać się z opinią lekarza przed zastosowaniem tego produktu.
Osoby chorujące na insulinooporność, cukrzycę oraz w stanie przedcukrzycowym powinny zapoznać się z opinią lekarza przed zastosowaniem tego produktu.Sposób użyciaCukierek ssać jeśli wystąpi taka potrzeba. Należy zachować odstęp ok. 15-20 minut pomiędzy jednym a drugim cukierkiem ze względu na czas działania.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Dextro Energen cukierki o smaku brzoskwiniowym (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/3413a8f92e8aa33f74447675c949c0d4d792f6cb.jpg