Dextro energy classic kostki

Zastosowanie Dextro Energy classic kostki (Opakowanie: 3 szt.)Suplement diety Dextro Energy classic kostki (Opakowanie: 3 szt.) to tabletki z wysoką zawartością dekstrozy, ułatwiającej transport kreatyny w organizmie.

Tabletki skierowane są szczególnie dla osób uprawiających kulturystykę, które chcą zwiększyć bilans energetyczny organizmu.

Suplement może być spożywany także przez osoby uprawiające inne formy aktywności fizycznej.
Efekt działania Dextro Energy classic kostki (Opakowanie: 3 szt.)Spożywanie tabletek może pozytywnie wpłynąć na zwiększą szybkość budowy masy mięśniowej w organizmie.

Suplement może potencjalnie przyczynić się do zwiększenia wytrzymałości mięśni w organizmie, a także wzmocnić działanie kreatyny w organizmie.

Zawarta w składzie dekstroza może wyłapywać cząsteczki glukozy i wspomóc ich transport do mięśni.
SkładZawartość składników odżywczych (na 100 g):

Wartość energetyczna: 1562 kJ / 368 kcal
Tłuszcz:
nasycone kwasy tłuszczowe:
Węglowodany: 90 g, w tym:
cukry: 82 g
Białko: 0 g
Sól:

Składniki: dekstroza, maltodekstryna, środki przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), środek zakwaszający: kwas cytrynowy, aromat.

Waga netto: 138 g
Środki ostrożnościSuplementy diety nie zastępują odpowiednio dobranej diety, a także zdrowego i aktywnego trybu życia.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZalecana ilość dziennego spożycia dla osoby dorosłej jest różna w zależności od indywidualnych potrzeb.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.Dextro Energy classic kostki (Opakowanie: 3 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/7bd778b51d851664ba6801075365bad0d82d5f2b.jpg