Divalol krople na woreczek żółciowy

Zastosowanie Divalol krople na woreczek żółciowy (Opakowanie: 20 ml)Divalol krople na woreczek żółciowy (Opakowanie: 20 ml) to skuteczny lek na schorzenia w obrębie dróg żółciowych i górnego odcinka układu pokarmowego. Zaleca się jego stosowanie w przypadku zaburzeń funkcjonowania woreczka żółciowego i wątroby, jak również w przypadku chorób żołądka i jelit, czy w przypadku zaburzeń trawienia po posiłku zbyt obfitym w tłuszcze.Efekt działania Divalol krople na woreczek żółciowy (Opakowanie: 20 ml)Lek ma działanie rozkurczowe, antywirusowe i znieczulające. Przywraca prawidłową płynność dróg żółciowych i reguluje przepływ żółci przez wątrobę. Reguluje zaburzenia trawienia wywołane dietą zbyt obfitą w tłuszcze. Łagodzi ból towarzyszący schorzeniom żołądkowo-jelitowego odcinka układu trawiennego. Wspomaga trawienie, łagodzi nudności i wzdęcia.SkładDivalol krople na woreczek żółciowy (Opakowanie: 20 ml) to oczyszczona forma olejku eterycznego z mięty pieprzowej, spreparowana na drodze destylacji parą wodną. Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu Divalol krople na woreczek żółciowy (Opakowanie: 20 ml) w przypadku:

Stwierdzonej nadwrażliwości na olejek z mięty pieprzowej.
Zachorowania na cholestazę (tzw. „zastój żółci”) lub zapalenie pęcherzyka żółciowego.
Kamicy żółciowej (chyba że za zaleceniem lekarza).
Poważnego uszkodzenia wątroby.
Dzieci poniżej szóstego roku życia.
Ciąży i karmienia piersią.

Podczas stosowania leku należy bezwzględnie unikać jego kontaktu z oczami, śluzówką i ranami skórnymi. W sytuacji kontaktu dotykowego z lekiem należy dokładnie umyć ręce, aby zapobiec jego przypadkowemu dostaniu się do któregoś z wymienionych miejsc. Sposób użyciaZaleca się przyjmowanie leku Divalol krople na woreczek żółciowy (Opakowanie: 20 ml) 2-3 razy dziennie w dawce 3-4 kropel. Dawkę należy przyjmować skroploną na łyżeczce cukru bądź rozpuszczoną w szklance wody.
Zwiększenie rekomendowanej dawki lub częstotliwości przyjmowania leku dopuszczalne tylko za zaleceniem lekarza. Dodatkowe informacjeW razie konieczności zaaplikowania leku niemowlętom lub małym dzieciom nigdy nie podawać go w formie rozcieńczonej. Nie wolno też dopuścić do bezpośredniego, dotykowego kontaktu dziecka z lekiem w formie nierozcieńczonej, ani do przypadkowego upadku dawki leku na klatkę piersiową dziecka.Divalol krople na woreczek żółciowy (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/bdbd981abd7922b5ea6403be6a02e86250b57ff1.jpg