Domotherm th1 termometr cyfrowy

Zastosowanie Domotherm Th1 termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.)Wodoodporny termometr cyfrowy najwyższej jakości. Wyposażony w 3-cyfrowy wyświetlacz i automatyczną pamięć ostatniego wyniku pomiaru. Wytrzymałe i oszczędne baterie (alkaliczne LR 41; 1,55V) – wyłączają się automatycznie po 10 minutach bezczynności. Domotherm Th1 termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.) można stosować zarówno do pomiaru doustnego, doodbytowego (najbezpieczniejsza metoda, zalecana szczególnie w przypadku niemowląt i dzieci) jak i pod pachą.
Efekt działania Domotherm Th1 termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.)Termometr wydaje sygnał dźwiękowy informujący o gotowości do rozpoczęcia i przy zakończeniu pomiaru. W zależności od metody – pomiar trwa 60-90 sekund. Sposób użyciaAby włączyć termometr należy nacisnąć przycisk znajdujący się obok wyświetlacza po czym rozlegnie się krótki sygnał dźwiękowy. Równocześnie termometr wykonuje samoczynny test i na wyświetlaczu pojawi się bazowa temperatura 36,5. Urządzenie jest już gotowe do pomiaru.
Wynik ostatniego pomiaru można wyświetlić trzymając przyciśnięty przycisk znajdujący się obok wyświetlacza przez około 2 sekundy.
Podczas pomiaru, na wyświetlaczu miga symbol stopni Celsjusza. Po usłyszeniu krótkiego sygnału dźwiękowego, symbol powinien przestać migać i oznacza to iż w ciągu ostatnich 16 sekund pomiaru, temperatura osiągnęła maksymalną wartość – wyświetloną na wyświetlaczu. Po skończonym pomiarze należy wyłączyć termometr poprzez ponowne naciśnięcie przycisku.Dodatkowe informacjeNie upuszczać termometru – przyrząd nie jest odporny na wstrząsy. Urządzenie przeznaczone wyłącznie do pomiaru temperatury ciała ludzkiego. Chronić przed ekspozycją na słońce.Domotherm Th1 termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/122cab2fea9fca993fea67566dc8ced9bb4928ae.jpg